Dulkadiroğlu’ndan bahar temizliği

Dulkadiroğlu’ndan bahar temizliği

Dulkadiroğlu Belediyesi Çevre ve Temizlik ekipleri bahar aylarının gelmesiyle kırsal mahallerde temizlik faaliyetlerine hız verdi.
Yoğun yağış altında geçen kış aylarının geride kalmasıyla Dulkadiroğlu Belediyesi Çevre ve Temizlik ekipleri de harekete geçti. Her yıl düzenli olarak kırsal mahallelerde yağışın getirdiği çöpleri büyük bir özenle temizleyen Dulkadiroğlu Belediyesi Çevre ve Temizlik ekipleri, temiz bir Dulkadiroğlu için gece gündüz çalışmayı sürdürüyor.
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, özellikle kırsal alanların kış aylarında yoğun yağış nedeniyle çok fazla kirlendiğini hatırlattı. Bu konuyla ilgilenen özel bir ekip oluşturduklarını ifade eden Başkan Okay, konuyla ilgili sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Tertemiz bir Dulkadiroğlu için yoğun bir çalışma içerisine girdik. Özellikle kırsal alanlarımızda bu çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Kış aylarında yoğun yağışların getirdiği çöpleri büyük bir özenle ekiplerimiz temizliyor. Bunun yanı sıra tüm boş alanlar çevre kirliliği oluşmaması için ekiplerimiz tarafından tertemiz hale getiriliyor. Bu çalışmalarımız merkez mahallelerimizde dört mevsim devam etmektedir. Kırsal alanlarda da mevsimin el verdiği sürece çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Temizlik konusundaki hassasiyetimizi her zaman vurguladık. Bundan sonraki süreçte de aynı hassasiyeti göstererek vatandaşlarımıza yakışır bir Dulkadiroğlu oluşturacağız” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co