Dulkadiroğlu’ndan Ayaklıcaoluk’a sosyal tesis

Dulkadiroğlu’ndan Ayaklıcaoluk’a sosyal tesis

  Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından yapılan Ayaklıcaoluk Mahallesi Sosyal Tesisi hizmete açıldı. Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay sosyal tesisi gezdikten sonra vatandaşlarla sohbet etti.

“HER YERDE BELEDİYEMİZİN FAALİYETLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ”

   4 yıllık zaman sürecinde ilçedeki tüm mahallelerin bir yerlere geldiğine değinen Başkan Necati Okay; “İmkanlar ölçüsünde bu mahallelerimizin standartlarını yükseltmeye çalışıyoruz. Çok şükür 4 yıllık zaman sürecinde ilçemizde bulunan tüm mahallelerimiz bir yerden bir yerlere geldi. Artık her yerde belediyemizin ihracatlarını, faaliyetlerini görebilirsiniz. Daha yapacak çok işimiz var. İlçemizi daha güzel bir hale getireceğiz” dedi.

   Başkan Okay konuşmasının devamında; “Ayaklıcaoluk Mahallemizdeki camimizin altında belediyemiz bir çalışma yaptı ve neticesinde de buraya katkı sunacak, hizmet verecek bir sosyal tesisi bugün faaliyete geçirdik. Buraya uzun zamandır emek veriyoruz. Gerek bahçesi, gerek içerdeki odalara ve neticesinde de ayrı ayrı iki tane kocaman odaları bulunan, ayrı yemek hanesi bulunan ve bahçesinde her türlü imkanları bulunuyor. Caminin altında olduğu için köyün toplanma merkezi, burada ki vatandaşlarımızın oturup vakit geçirebilecekleri, çeşitli faaliyetlerin yapılabilecekleri, çeşitli kurs organizasyonları yapabilecekleri, taziyeleri kabul edebilecekleri bir alan oluşturuldu. Ayaklıcaoluk Mahallemize hayırlı olsun diliyoruz. İlçemizde yaşayan vatandaşlar bunların daha iyisine layıklar” dedi.

  Ayaklıcaoluk Mahalle Muhtarı Şaban Şahinoğlu ise; “Mahallemiz adına sayın Necati Okay başkanımıza teşekkür ediyorum. Özellikle de sağlık evimizin temeli atıldı, yapım aşamasında onun içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Gerekli bir ihtiyaçtı kış aylarında vatandaşlarımızın evleri taziyeye yetersiz geliyordu. Böyle bir tesise ihtiyaç vardı. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co