Dulkadiroğlu’nda Teknik Destek Eğitimi Projesi imzalandı

Dulkadiroğlu’nda Teknik Destek Eğitimi Projesi imzalandı

Personel eğitimi için özel projeler geliştiren Dulkadiroğlu Belediyesi, DOĞAKA iş birliğiyle yeni bir projeyi daha hayata geçirmeye hazırlanıyor.
Dulkadiroğlu Belediyesi proje ekibi tarafından hazırlanan ve teknik personelin eğitimini kapsayan ‘Teknik Destek Eğitim Danışmanlığı’ projesinin protokol imza töreni yapıldı. Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın makamında gerçekleşen imza töreninde, DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız ve Belediye Başkan Yardımcısı Sebük Tekin Alpaslan’da hazır bulundu.
Gerçekleştirilen imza törenin den önce konuşan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, personel eğitimi konusunda farklı projelere imza attıklarının altını çizdi. DOĞAKA iş birliği ile gerçekleştirilen bu proje eğitimin teknik personeli kapsadığını anlatan Başkan Okay, eğitim sonunda personelin kendi alanında eksiklerinin de giderilmiş olacağını aktardı.

DULKADİROĞLU'NDA TEKNİK DESTEK EĞİTİMİ PROJESİ İMZALANDI (2)
Eğitim projesinin mühendis, teknisyen ve teknikerleri kapsadığını anlatan Başkan Okay, personel içi eğitimin sürdürüleceğinin de altını çizdi.
DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız’da Dulkadiroğlu Belediyesi’ne kalkınma projelerinde gösterdikleri yoğun çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Kahramanmaraş’ın kalkınma projelerinde atılım yaptığını aktaran Yıldız, proje sayısının her geçen gün arttığını sözlerine ekledi.
Dulkadiroğlu Belediyesi’nin de çeşitli projeler hazırladığını belirten Yıldız, son olarak teknik personelin eğitimi için hazırlanan projeyi onayladıklarını söyledi. Yıldız, projenin Dulkadiroğlu Belediyesi’nde görevli teknik personelin eğitimi için önemli olduğunu kaydederek projelerin devam etmesi temennisinde bulundu.
Konuşmaların ardından “Teknik Destek Eğitim Danışmanlık” projesinin protokol imza törenine geçildi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co