Dulkadiroğlu Muhtarları Yedikuyular’da

Dulkadiroğlu Muhtarları Yedikuyular’da

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Dulkadiroğlu İlçesi mahalle muhtarları ile Yedikuyular kayak Merkezi’nde bir araya geldi.

Dulkadiroğlu İlçesinde görev yapan muhtarları Yedikuyular Kayak Merkezi’nde bir araya gelen Başkan Erkoç, burada Kayak Merkezi’ne ilişkin bilgiler aktardı.

Yedikuyular Kayak Merkezi’ni Kahramanmaraş’a kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ede Başkan Erkoç: “Burası Türkiye’miz için kış turizmi açısından önemli bir kayak merkezi oldu. Özellikle güneyde böyle bir tesise ihtiyaç vardı hamdolsun. Kahramanmaraş’ımıza bunu söz vermiştik ve yerine getirdik. Kahramanmaraş’ımız turizmden ve turizm pastasından hak ettiği payı alamamakta. Yaptığımız bu tesislerle, termal tesislerine yapacağımız alt yapı yatırımlarıyla doğa turizmi, inanç turizmi ve tarih turizmi ile Kahramanmaraş’ımızı turizm pastasından pay alan illerden bir tanesi haline getireceğiz. Amacımız Kahramanmaraş’ı en çok ziyaret edilen illerden bir tanesi haline getirmek” dedi.

Gerek Kahramanmaraş’a gerekse ülke genelinde yapılan yatırımlarında istikrar ve huzurun yattığına işaret eden Başkan Erkoç, AK Parti Hükümetinin ülkeye getirdiği istikrar ve huzurdan dolayı yatırımların daha da artacağını söyledi.

Ak Parti Kurucu Üyesi, 21, 22, 23. Dönem AK Parti Amasya Milletvekili, Ak Parti Genel Başkan Danışmanı Akif Gülle ile Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Cevdet Kabakcı’nın da katıldığı toplantıda Başkan Erkoç, hafta sonu Kahramanmaraş’a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı en iyi şekilde karşılamak için tüm Kahramanmaraş Halkını davet etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co