Dulkadiroğlu ilçesinde Kongre heyacanı

Dulkadiroğlu ilçesinde Kongre heyacanı

KAHRAMANMARAŞ/ Ak Parti Dulkadiroğlu ilçesi 1. Olağan Kongresi 29 Kasım 2014 Cumartesi günü Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde yapılacağı bildirildi.

Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Kervanhan da 401 delgeye bir öğle yemeği vererek yeniden oylarına talip olduğunu söyledi.

Büyükşehir belediye başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, İl Başkanı Metin Doğan da katıldığı öğle yemeğinde açılış konuşmasını yapan Ömer Oruç Bilal Debgici,” Kahramanmaraş’ın büyükşehir olması ile birlikte ilçe teşkilatımız kapatılarak iki ayrı ilçe kurulmasına genel merkez tarafından karar verildi. Dulkadiroğlu İlçe başkanlığınada biz verildi. Bir yıl içinde çok ciddi bir mahalli seçim geçirdik ve ilçemizde belediye başkanlığını kazandık..

Atanmış olarak aldığımız Dulkadiroğlu ilçe başkanlığını seçilmiş olarak devam ettirmek istiyoruz ve Cumartesi günü sizleri oy kullanmaya ve bizlere destek olmaya davet ediyorum,” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç: “ Birlik içinde yeni Türkiye yolunda hep beraber koşarken, Dulkadiroğlu ilçemizin 1. Olağan Kongresini inşallah hep beraber birlik ve beraberlik içinde yapacağız, bugün Büyükşehir belediyesinin Meclis toplantısı var, oraya katılmam gerekiyor, bu sebeple kongre de uzun konuşmamız ve toplantımızda yeniden beraber olmak üzere hepinize afiyet olsun diyorum,” dedi.

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Metin Doğan :” Bugün hafta içi ve herkesin işi var bu sebeple bende konuşmamı Kongremize saklıyorum orada uzun konuşacağım bu sebeple Cumartesi günü başkanımıza tam destek vermenizi arzu ediyorum,” dedi.

Kahramanmaraş eski Belediye başkanı ve Milletvekili Ali Sezal ile delegelerin katıldığı öğle yemeği de ilçe delgeleri bir araya gelmiş oldu.

dulilçe

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co