“Dulkadiroğlu da örnek çalışma “

“Dulkadiroğlu da örnek çalışma “

Dulkadiroğlu Belediyesi ile bir vakfı temizlik kolu kurdu..

Dulkadiroğlu Belediyesi ile bir vakfı temizlik kolu kurdu..

“Dulkadiroğlu da örnek çalışma “

 

DULKADİROĞLU- Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesi Belediyesi  gönüllülerden oluşan ekip kurarak Bahçelievler mahallesindeki parklarda temizlik yaptı.

Dulkadiroğlu Belediyesi ile bir  Vakfı gönüllüleri, Bahçelievler mahallesinde park ve bahçelerde farkındalık oluşturmak amacıyla çevre temizliği yaptı.
Sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veren Dulkadiroğlu Belediyesi,  Vakfı’nın organize ettiği etkinliğe destek vererek Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi öğrencileriyle Bahçelievler mahallesinde temizlik yaptı.

Vakfı ve belediye yetkilileri ile , KSÜ Öğretim Görevlisi Cengiz Özmen, Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdür Yardımcısı  İbrahim Atıcı, üniversite öğrencileri ve vakıf gönüllüleri katıldı.
Bahçelievler mahallesi Menderes parkında başlayan program, mahalle içerisinde bulunan okullar ve sokakların da gezilmesiyle devam etti. Farkındalık oluşturmak amacıyla park, bahçe ve sokaklardaki çöpleri toplayan vakıf  gönüllüleri, bu etkinliğin il geneline yayılması için de çalışma başlatıldığını bildirdi.

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co