Dulkadiroğlu Belediyesi’nden amatör spora destek

Dulkadiroğlu Belediyesi’nden amatör spora destek

Dulkadiroğlu Belediyesinden spor’a destek devam ediyor, Bu kapsamda, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezinde gerçekleşen programda Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren on Amatör spor kulübüne çeşitli malzeme desteğinde bulunuldu, Amatör Spor Kulüpleri malzeme dağıtım programında konuşan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay burada kısa bir konuşma yaptı.’’ Belediyemiz, sosyal destek programı çerçevesinde bölgemizde bulunan sporcuları desteklemeyi önemsemektedir. Bu alanda gelen talepleri karınca kararınca destekliyor boş çevirmiyoruz. Verdiğimiz desteğin, ilerde sunmayı planladığımız sportif alanların inşasıyla daha da kıymetlenmesini diliyoruz.  Bölgemizde; spor alanlarının önemli bir ihtiyaç olduğunu zaman zaman sizlerle paylaşıyoruz. Bu doğrultuda gerekli çalışmaları yaptığımızı belirtmek isterim.’’ Dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Okay Kadak Kulüp Başkanı Sait Kılıçsallayan’a Kafkaslarda bulunan ve Beş bin metre yükseklikteki Kazbek Dağına Türk bayrağı ve Dulkadiroğlu Belediyesinin flamasını dalgalandırdığı İçin plaket İle onura edildi.

Daha sonra Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay Amatör Spor Kulüplerinin malzemelerini teslim etti başarılar diledi, Ardından Başkan Okay Gençlik Merkezini gezerek yetkililerden bilgi aldı.

amatorspor

amatorspor (19)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co