Dulkadiroğlu Belediyesi Logosuna kavuştu

Dulkadiroğlu Belediyesi Logosuna kavuştu

KAHRAMANMARAŞ/ Dulkadiroğlu Belediye başkanı Necati Okay, düzenlediği basın toplantısında , Belediyenin logosunu tanıtarak yeni çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Tarihi Cumhuriyet hanında sabah Aralık ayı Meclis toplantısı ve Basın Mensupları ile kahvaltıda bir araya gelen Başkan Necati Okay,” 7 aylık bir çalışma sonunda belediyemiz grafikerlerimiz tarafından bu logo çalışması yapılarak ortaya çıktı.

bekir (3)

Ulucamii yanındaki Tarihi Cumhuriyet handa sabah kahvaltı sofrasında Meclis üyeleri ile basın mensuplarını bir araya getiren Başkan Necati Okay;” Benim en büyük hayalim ilçe meydanı yapmaktı bu konudaki çalışmamız sona doğru geldi, öyle sanıyorum Aralık ayı Büyükşehir belediye Meclis toplantısına ilçe meydanı projemizi getireceğiz ve bir iki ay içinde de kazmayı vuracağız,” dedi.

bekir (5)

Belediye, Kaymakamlık, Polis, Jandarma, Tarım, Nüfus, Milli Eğitim gibi kamu kurumlarının bu meydanın etrafında toplanacağını ifade eden Başkan Okay,” Hedefimiz tüm resmi kurumlara bu meydanın etrafında yer vermek ve mahallesinden bu meydana gelen vatandaş resmi kurumlar, bankalarda tüm işini burada bitirerer evine dönmesidir..

4 Nisan da göreve başladıktan sonra yaptığımız çalışmalar belli yere geldi , Kahramanmaraş artık batıya değil doğu yönde de gelişmesini böylece sağlamış olacağız, çünkü yeni cazibe merkezi oluşturuyoruz,” dedi.

Logo tanıtımı ve basın toplantısının arkasından Dulkadiroğlu Belediye Meclis toplantısı tarihi Cumhuriyet hanında yapıldı.

bekir (2)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co