Dulkadiroğlu Belediyesi kurum içi eğitim seminerleri devam ediyor

Dulkadiroğlu Belediyesi kurum içi eğitim seminerleri devam ediyor

Dulkadiroğlu Belediyesi, Kaliteli ve hızlı hizmet sunmak amacıyla kurum içerisinde başlattığı eğitim seminerlerine devam ediyor.

Dulkadiroğlu Değişiyor, Dulkadiroğlu Gelişiyor’ projesi kapsamında hizmetlerini tüm hızıyla sürdüren Dulkadiroğlu Belediyesi, daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla başlattığı hizmet içi eğitim seminerlerine de devam ediyor.
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’da konuyla ilgili bilgiler verdi. Başkan Okay, personel eğitimi konusundaki hassasiyetlerini dile getirerek şunları kaydetti: Bölgesini kırsal alanlardan başlayarak karış karış hizmetle buluşturan Dulkadiroğlu Belediyesi, sunduğu hizmetlerin kalitesini artırmak ve daha verimli çalışabilmek amacıyla personel içi eğitim seminerleri düzenliyor. Bu kapsamda öncelikli olarak Fen İşleri Müdürlüğü personeline düzenlenen hizmet içi eğitim seminerleri ile bölgemizde yaşanan sorunlar ve çözümler konusunda bilgilendirmeler yapıldı. Hizmet içi eğitim seminerleriyle hizmetteki kalitemizi artırmayı ve bölgemize daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Alanında uzman personellerimiz bu gibi programlarda birikimlerini paylaşarak daha verimli projeler ortaya çıkarıyoruz. Bölgemizi değiştirerek geliştireceğimizi söyledik. Geride kalan hizmet süremizde de bu değişimin örneklerini ortaya koyduk. Önümüzdeki süreçte bölgemizi kalıcı hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.
Başkan Okay, son olarak bu gibi hizmet içi eğitim seminerlerinin devam edeceğini kaydederek belediye personeline özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co