Dulkadiroğlu Belediyesi Basınla sahur yaptı

Dulkadiroğlu Belediyesi Basınla sahur yaptı

DULKADİROĞLU- Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçe  Belediye başkanı Necati Okay ,  bu yıl ikincisini düzenlediği Kervanhan daki sahur programında yerel ve ulusal gazete temsilcileri bir araya geldi.
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, belediye başkan yardımcıları Mehmet Akif Kahveci, Tekin Alpaslan, Basın Müdürü Murat Akkurt, ilimizde görev yapan basın mensupları ile teravih namazından sonra Kervanhan da bir araya geldiler..

Gece saat 02 30 kadar devam eden sahur da , başkan Necati Okay çalışmalarını anlattı..

Dulkadiroğlu Belediyesi, geçen yıl ilkini gerçekleştirdiği sahur programını bu yılda büyük bir katılımla yaptı. Kahramanmaraş’ta görev yapan yerel ve ulusal gazetelerin yoğun ilgi gösterdiği sahur programında konuşan Belediye Başkanı Necati Okay, bu etkinliği bir kültür haline getirmek istediklerini kaydetti.
Bu yıl üçüncüsünü düzenleyecekleri Osmanlı geleneği olan bayram kahvaltısı gibi sahur programlarını da bir gelenek haline getirmeyi arzu ettiklerini aktaran Başkan Okay, konuyla ilgili konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Dulkadiroğlu İlçemizde Ramazan ayı çok yoğun etkinliklerle devam etmektedir. Her gün farklı bir mahallemizde iftar programları yapmaktayız. Bugün de şehrimizde görev yapan yerel ve ulusal gazeteci kardeşlerimizle sahur programında bir araya geldik. Geçen yılda bu organizasyonu yaptık. Bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz bayram kahvaltıları gibi sahur programının da bir gelenek haline gelmesini istiyoruz. Ramazan ayında sahur programı organize ederek gazeteci kardeşlerimizle bir araya geliyoruz. Arkadaşlarımızla birlikte sahur yaptık ve istişarelerde bulunduk. Yaptığımız ve yapacağımız projelerden bahsettik.  Davetimize icabet eden tüm basın mensubu kardeşlerimize teşekkür ediyorum.”
Başkan Okay, son olarak medyanın önemine değinerek, “İlçemize yaptığımız hizmetlerde gazeteci kardeşlerimizle de istişareler yapıyoruz. Bu istişareleri de böyle programlarda değerlendiriyoruz. Yerel ve ulusal basın mensupları bizler için çok değerlidir. Onların görüş ve öneriliri de bizim için aynı şekilde kıymetlidir” şeklinde konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co