Dulkadiroğlu bahara hazırlanıyor

Dulkadiroğlu bahara hazırlanıyor

İlçede ağaç budama ve temizlik çalışmalarına hız veren Kahramanmaraş Merkez Metropol İlçe Dulkadiroğlu Belediyesi bahara hazırlanıyor.

Bahar aylarının gelmesiyle merkez ve kırsal mahallelerde ağaç budama çalışmalarını yoğunlaştıran Dulkadiroğlu Belediyesi, çalışmalarını ihtiyaç duyulan alanlarda ve talepler doğrultusunda sürdürüyor. Ağaçların gelişimi için önemli olan budama işlemi, aynı zamanda görüntü kirliliğinin de önüne geçmesi bakımından büyük önem arz etmekte. Bu önemi dile getiren Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini kaydetti.
Çevre dostu bir belediye olduklarını hatırlatan Başkan Okay, yapılan bu işlemin çevre için çok önemli olduğunun altını çizdi. Cadde ve sokaklarda uzayan kuru dalların özenle budandığını ifade eden Başkan Okay, “Park ve bahçeler konusunda ortaya koyduğumuz hassasiyeti sürdürmekteyiz. Bu hassasiyet çerçevesinde bahar hazırlığı yapmaktayız. Park ve bahçelerimizde yenileme çalışmaları yaparken, cadde ve sokaklarımızdaki ağaçların budanması işlemini de hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co