Dulkadiroğlu ailesi iftarda buluştu

Dulkadiroğlu ailesi iftarda buluştu

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin ortaya koyduğu tüm projelerde alın teri olan personelle iftar yemeğinde bir araya geldiklerini anlatan Başkan Okay, “Vatandaşa hizmet için gece gündüz çalışan Dulkadiroğlu ailesiyle iftarda bir araya geldik” dedi.
Yoğun iftar programlarını sürdüren Dulkadiroğlu Belediyesi, son olarak personelini iftarda bir araya getirdi. İftar programında konuşan Belediye Başkanı Necati Okay, büyük bir aile olduklarını vurguladı. Ortaya koydukları tüm hizmetlerde personelin alın terinin olduğunu vurgulayan Başkan Okay, “Bu büyük ailenin en büyük ödülü hizmetini sunduğu vatandaşın bir tebessümüdür. Gece gündüz, yağmurda çamurda ve en zor şartlarda görevini yerine getiren personelimiz her şeyin en iyisine layıktır” şeklinde konuştu.
Başkan Okay, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü; “Biz vatandaşlarımıza verdiğimiz sözlerin gücünü personelimizden alıyoruz. Çünkü onlar verdiğimiz görevleri büyük bir titizlikle yerine getiriyorlar. Ramazan ayı boyunca çeşitli etkinlikler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bu önemli etkinliklerin içerisine Dulkadiroğlu ailesini de dahil ettik ve iftarda bir araya geldik. Bir çekirdek ailenin arasındaki muhabbetin aynısı bu büyük aile arasında da var. Gecemizi gündüzümüze katıp her türlü zorlu koşula göğüs gererek vatandaşa hizmet ediyoruz. Bu hizmetin karşılığını da bir tebessüm olarak bekliyoruz. Tüm personelimiz aynı düşüncede ve ilçesini daha güzel hale getirmek için çaba harcıyor. Ben her konuda büyük fedakarlık yapan bu büyük ailenin mensuplarına bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Ramazan ayının huzuru, bereketi ve muhabbeti bu güzel insanların üzerine olsun” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co