Dulkadiroğlu ailesi iftar da buluştu.

Dulkadiroğlu ailesi iftar da buluştu.

Dulkadiroğlu Belediyesi Çalışanları ve Meclis üyeleri iftarda bir araya geldi

Dulkadiroğlu ailesi İftar Buluşması
DULKADİROĞLU : Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçe Belediye Başkanı Necati Okay , Dulkadiroğlu Belediyesi çalışanları ve Meclis üyeleri  iftar programında bir araya geldi.    Başkan Okay, vatandaşa hizmetin her bir adımında büyük emeği olan Dulkadiroğlu Belediyesi ailesinin güçlenerek daha da büyüdüğünü söyledi.

dailesi (3)
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, belediye çalışanlarıyla iftar programında bir araya gelerek büyük bir aile olduklarını ifade etti.
Geride kalan 15 aylık süreçte Dulkadiroğlu bölgesine kazandırılan hizmetlerde yoğun mesai harcayan belediye çalışanlarıyla hoş bir iftar programında bir araya geldiklerini kaydeden Başkan Okay, programa katılan personele işlerinde gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
Ramazan ayının birlik ve beraberliği güçlendirdiğini anlatan Başkan Okay, Dulkadiroğlu ailesi olarak bu birlik ve beraberliği her zaman güçlü tutacaklarını aktardı.
Programa aileleriyle katılan Dulkadiroğlu Belediyesi çalışanları da Başkan Okay’a bu anlamlı programı düzenlediği için teşekkür etti.

dailesi

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co