Düğün bitti nöbet başladı

Düğün bitti nöbet başladı

Düğün bitti nöbet başladı

 

KAHRAMANMARAŞ/ Evliliklerinin unutulmaması için özellikle 15 Temmuz günün için düğün tarihi aldıklarını belirten Erhan Taşçı ve Sibel Gül Taşçı çiftti düğün bittikten sonra eve gerdeğe gitme yerine Valilik önüne Demokrasi nöbetine gelerek sabaha kadar nöbet ettiler..

GELİNLE DAMATTAN DEMOKRASİ NÖBETİ

Terör örgütlerinin arkasındaki yedi düvenle savaş yapan Türkiye yıkamayan haçlılar bu fotoğrafa bakarlarsa her halde Türk Milletinin ne büyük bir millet olduğunu çok daha iyi anlayacaklardır..

En mutlu günlerinde, düğün sonrası baş başa kalarak gerdeğe girme yerine, gelin ve damatlık kıyafetleri ile Kahramanmaraş valiliği önünde demokrasi nöbeti tutan ve sabah namazından sonra evlerine giden yeni gelin ve damat’a belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç bir altın takarak tebrik etti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Demokrasi Nöbetine gelen Erhan Taşçı ve Sibel Gül çiftine altın takarak hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

FETÖ – PKK ve diğer terör örgütlerine meydan okuyan yeni gelin ve damat , aslında Türk milletinin aynaya yansıması idi..

yenigelin (5)

Türk Milleti : önce vatanım, vatan söz konusu ise düğün dernek teferruat diyerek demokrasi nöbetine beyaz gelinliği damatlığı ile gelerek tüm dünyaya meydan okudular..

Erhan Taşçı ve Sibel Gül çifti en mutlu günlerinde Trabzon Caddesi’nde kurulan platforma gelerek Demokrasi Nöbetine destek verdiler , birlikte sabaha kadar nöbet tuttular..

En mutlu günlerinde Demokrasi Nöbeti’ne destek veren çifti kutlayan Başkan Erkoç, altın takarak mutluluklar diledi.

Kahramanmaraş’ta demokrasi nöbeti tutan herkesin takdirini kazanan gelin ve damat herkes tarafından alkışlanarak tebrik edildi.

Başkan Erkoç burada yaptığı açıklamada: “Biz bağımsızlığına düşkün bir milletiz. Asla esaret altında yaşayamayız. Gördüğünüz gibi bu kardeşlerimiz de Demokrasi Nöbetine destek vermeye gelmişler. Kendilerini tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.

yenigelin (1)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co