Dua göz yaşı oy oy !..

Dua göz yaşı oy oy !..

Dua Göz Yaşı Oy oy…
Pazar sabah erken kalktık, abdest alıp iki rekat namaz kılıp dua edip, sandık başına doğru yol aldık..
Mimar Sinan ilk okulu girişinde bizi muhtar adayları karşıladı.. sonra 2216 nolu sandığı bulduk bizden çok önce kalkıp gelenler vardı..
Bir teyzemiz elinde 99 tesbihi dua okuyor, tesbih çekiyor, göz yaşları sel gibi akıyordu.. öyle bir mahsum dua ki : Rabbim o duayı geri çevirmez diye ümit ediyorum
(Seçim yasakları olduğu için kime dua ettiğini yazamıyorum”)
Önümde Ömer hocam: “ Sürekli okuyor, dua ediyor, bir ara sohbet ettik, Sabah namazdan sonra Allah rızası için yasin okudum, sevabını : şehitlere ulamalara, bir fatiha yok mu ? diyen nesli kesilen herkese gönderdim..müslümanlara gönderdim, “ dedi gözleri doldu, Herkes birlik oldu, o tek kaldı,” dedi ve göz yaşları sel gibi akmaya başladı.
Öyleki : Oy kullanmak için sırada bekleyen herkesi çok etkiledi, herkes ülkemiz için, ülkemizde huzuru bozmak isteyenlere karşı dua etmeye başladı.. Başbakanımız duadan nasibini aldı..
“Allah’ım başbakanımıza sağlık , uzun ömür ver, Allah’ım başbakanıza yardım eyle, Allah’ım devlete zeval verme” diye dua edildikten sonra sırası gelen oy kullanmaya başladı.
Bakın bu yazımı sabah saat 08 30 da kaleme alıyorum: Bu kadar dua, bu kadar göz yaşı ve halkın bu arzusu boşa çıkmayacaktır..
Öyle sanıyorum, halkımızın arzu ettiği kişiler belediye başkanımız olacak ülkemizi güzel günler bekliyor güzel günleri göreceğiz.
Herkesin bir hesabı var..
Allah’ın da bir hesabı var..
Halkımızın duası var
Bu göz yaşı ve dua ile verilen oylara boşa gitmeyecektir , ben öyle sanıyorum ve öyle bekliyorum.. bugün 30 Mart 2014 Pazar günü saat 16 00 oy verme sona eriyor , bir saat sonra 17 00 de sonuçlar bir bir gelmeye başlayacaktır.
Dualar boş değil
Bu göz yaşları boş değil
Türkiye de güzel günler bizi bekliyor..
Akşam görüşmek dileği ile
İyi günler.
30 Mart 2014

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co