Dr. Gökhan Gökşen, Resmi başvurusunu yaptı

Dr. Gökhan Gökşen, Resmi başvurusunu yaptı

Kentte birçok kesim tarafından tanınan Dr. Gökhan Gökşen, AK Parti milletvekilli aday adaylığını açıkladı.

Parti binasında düzenlenen programla milletvekilliği için resmi başvurusunu yapan Gökşen, umutlu konuştu.

İstikbalin başkentini en iyi şekilde temsil edeceğiz

Gökşen, Kahramanmaraş’ı istiklalin başkenti olarak niteleyerek; “Hepinizin bildiği gibi 2011 yılında 24. Dönem milletvekili olabilmek için yine Ak parti’nin AK kadroları arasında yer alabilmek için abdal Halil ağa gibi kararlı sütçü imam gibi inançlı sloganıyla istiklalin başkentinden 2023 Türkiye’sine bir yürüyüş başlatmıştık. İnanın şuanda o ilk gün kinden çok daha heyecanlıyım. Hepimizin bildiği gibi siyaset uzun soluklu bir iş. Biz büyüklerimizden siyaseti güzel yapan insanlardan böyle öğrendik. Siyaset azim ve kararlılık gerektirir.  Siyaseti yapabilmek için insanın arkasında kadınıyla, çocuğuyla, genciyle, yaşlısıyla, engellisiyle, emeklisiyle, canı gönülden siyasetçiye destek veren insanlara ihtiyaç vardır. Bugün karşımda o büyük topluluğu görüyorum. İnşallah bizler 2023 vizyonuna yürüyen ülkemizde, Kahramanmaraşlımızın güzel insanlarını, tüm ilçelerini bir bütün olarak Ankara’ya taşıyacağız. Siyasetin içerisinde samimiyet olmalı. Siyasetin içerisinde sevda olmalı. Siyasetin içerisinde özveri olmalı. Siyaset böyle olduğunda insanlara bir şeyler verir.” Dedi.

İnsanlarımızın samimiyetine güveniyorum

Onikişubat belediyesinde adaylık sürecinde de istiklal ile yola çıktıklarını bir kez daha yineleyen Dr. Gökşen, konuşmasını şöyle sürdürdü; “ Bizler istiklalin başkentinde yaşıyoruz.  Nasıl 1920 yılında ecdadın bu topraklarda bayrağımız dalgalansın, ezanlarımız susmayın diye mücade verdiyse bende onların kat ve katını yapmakla kentimi mükellef addediyorum. Köylere mahallelerle gittiğimde bana samimiyetle gözlerindeki o aşkla şevkle sevgiyle bakan insanların bana verdiği desteği inanın hayatımın hiçbir anında unutmayacağım. İnşallah bu samimi destekleri Türkiye büyük millet çatısı altında ve meclisin kürsüsünde rabbim nasip ederse burada konuştuğum gibi inşallah teşekkür konuşmasını yapmayı diliyorum. Kahramanmaraş’ı kahraman yapan hiçbir karşılık beklemeden bu zamana kadar milleti için çalışan bu güzel ruhu gerek teşkilatımızın gerek muhtarlarımızın azimli insanların katraklılığının ve samimiyetinin Türkiye ye katacağı çok olduğunu görüyorum.  Ben evinde ekmeği olmadığı için intihar eden bir hastamı hatırlıyorum.  Haftalardır ekmek yiyememiştim. Eczanelerin önünde kuyrukları unutmadık daha. Bugüne kadar çok şey yapıldı. Bu istikrarı bozmadan durmadan yürüyeceğiz.”

drgökhan

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co