Dr. Dağlı’nın Zafer Bayramı mesajı

Dr. Dağlı’nın Zafer Bayramı mesajı

SANKO Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Dağlı, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Prof. Dr. Dağlı, sadece Türk Milleti’nin değil, büyük bir azmin, kararlılık ve mücadelenin örneği olan Büyük Taarruz’un birçok ulusun kaderini de değiştirdiğini bildidrdi.

Büyük Taarruz’un 95. yıldönümünü kutlamanın sevinç ve onurunu yaşadıklarını dile getiren Prof. Dr. Dağlı, “Bu zafer, her türlü yokluk ve sıkıntı içinde dahi Türk Milleti’nin asla kaybetmediği inancı, azmi ve birlik- beraberlik ruhu ile Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları önderliğinde kazanılmıştır” dedi.

Türk gençliğinin de, atalarının bir an bile tereddüt etmeden seve seve canlarını verdiği bu toprakları, her ne pahasına olursa olsun korumaktan asla vazgeçmeyeceklerini belirten Prof. Dr. Dağlı, “SANKO Üniversitesi olarak bizler de bu kadar yüce değerlere sahip bir milletin gençlerinin eğitiminde rol almaktan gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

“Şanlı bayrağımızın altında, başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimizin bizlere armağan ettikleri bu cennet vatan için büyük bir şükran, minnet ve saygıyla anıyorum” diyen Prof. Dr. Dağlı, nice 30 Ağustosları milletçe, birlik ve beraberlik içinde kutlayabilme dileğinde bulundu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co