“Dostlara Selam Götürün”

“Dostlara Selam Götürün”

Uşak Valisi Ahmet Okur

“Dostlara Selam Götürün”

 

UŞAK- Kahramanmaraş’ta Vali Yardımcılığı yapan Uşak Valisi Ahmet Okur, gazeteci Bekir Doğan ile sohbet ederek,” Kahramanmaraş’taki dostlarıma selam götür,” dedi.

Basın dostu, Uşak Valisi Ahmet Okur’u Kahramanmaraş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bekir Doğan önceki gün ziyaret ederek, “Dut’un Faydaları” ve “Basın’a Sansür” kitaplarından birer adet hediye etti.

Uşak Valisi Ahmet Okur’u makamında ziyaret eden Gazeteci Bekir Doğan, Kahramanmaraş’tan giderken yayında götürdüğü:

Kahramanmaraş Gazetesi, Kimlik Gazetesi, Özgürhaber Gazetesi, Son Haber Gazetesi, Medya Gazetesi, Kahraman Haber Gazetesi ve Maraş Mahalli gazetelerinden bir demet takdim etti., Kahramanmaraş’ı Uşak’a taşıyan Gazeteci Bekir Doğan,” Valimizi ziyaret ettik, kitaplarımı verdim, mahalli gazetelerimizi sundum, hediyemizi taktim ettim, hoş sohbet ettik, Kahramanmaraş’ı andık, Valimiz Ahmet Okur, ise “ Kahramanmaraşlılara selam gönderdi,” dedi. Daha geniş bir zamanda Kahramanmaraşlı dostlarını uşak’a davet etti.

SONY DSC

Vali Ahmet Okur: “ Kahramanmaraş’ın Dondurması, Tarhanası, Biberi, Dut’u ki : bunun kitabını yazmışınız tebrik ediyorum, Dut kitabı haberinizi daha önce  gazetelerde okumuştum, bu sebeple teşekkür ediyorum, bu kitapları zevkle okuyacağım, güzel insanlarını her şeyini özledim, Kahramanmaraş’ta benim güzel dostlarım var , her zaman özlemle onları anıyorum,” hoş geldiniz, Kahramanmaraş’a bizden selam götürün diyerek selam gönderdi..

1966 yılında Hatay da doğan Vali Ahmet Okur, Kaymakamlık görevine asaleten  Giresun ili Alucra ilçesinde başlayan Vali Okur; sırasıyla Kastamonu Doğanyurt Kaymakamlığı, Malatya Vali Yardımcılığı, Karaman Vali Yardımcılığı, Kahramanmaraş Vali Yardımcılığı, Çanakkale Bayramiç Kaymakamlığı, İstanbul Maltepe Kaymakamlığı ve Adana Seyhan Kaymakamlığı ve Bursa Osmangazi Kaymakamlığı görevlerini yürüttükten sonra, İçişleri Bakanlığının 3/8/2015 tarihli ve 12012 sayılı yazısı üzerine Uşak Valiliği görevine atandı.

Bugün iki ayını yeni dolduran Vali Ahmet Okur’a Kahramanmaraş’tan anlamlı ziyaretle duygulandı ve Kahramanmaraş’taki gazetecilere dostlara selam gönderdi.

Kahramanmaraş’ta başarılı bir vali yardımcılığı görevini yerine getiren ve her çalıştığı yerde görev süresi içerisinde birçok konuda seminer ve çalıştaylara katılan Vali Okur, Malatya İnönü Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon anabilim dalında Yüksek Lisans yaparak, Güney Kore Yönetim Anlayışı konulu tez hazırladı. Halen Selçuk Üniversitesi İşletme Bölümünde Doktora eğitimine devam etmektedir.

En son İçişleri Bakanlığı Misyonu çerçevesinde Afganistan Sar-ı Pul vilayeti Kaymakam ve İl Müdürleri eğitiminde eğitimci olarak görev aldı.

Kahramanmaraş Gazetesi ve Bekir Doğan’ın yeni kitapları hakkında bilgiler alan Vali Ahmet Okur, Gazeteci dostları her zaman Uşak’a bekliyorum, “ diyerek hatıra fotoğraf çekilmesi ile ziyaret son buldu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co