Dondurmamız hediyelik oldu

Dondurmamız hediyelik oldu

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e dondurma hediyesi

Dondurmamız hediyelik oldu

 

KAHRAMANMARAŞ/ Tarihi Kapalı Çarşıda Çini El Sanatları ve Kahramanmaraş Hatıra Ürünleri satışını yapan Mutlu Bolat, Dondurmamızı hediyelik kupa haline getirerek ilk ürününü Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e hediye etti.

Tüm Türkiye’deki her eve Kahramanmaraş hatırası bir ürün girebilmesi için çaba sarf ettiklerini belirten, Mutlu Bolat, “Kahramanmaraş’ın yöresel ürünleri, doğal ve tarihi güzelliklerini Özel tasarım biblolar, magnetler, çini hediyelikler ve Kahramanmaraş’ın Tarihi mekanları yanı sıra, büyük kahramanlıkları sayesinde aldığı Kahramanlık madalyasını ev dekorasyonun da kullanıma uygun tasarımlar hazırlayarak Türkiye’de başka hiçbir satış noktasında bulamayacakları Kahramanmaraş hatırası ürünler sunduklarını söyledi.

Kendi özel tasarımlarıyla Türkiye’de çeşitli fuar ve etkinliklerde yer alan,  Kahramanmaraş tanıtımına katkı sağlamaya yönelik çalışmalar yapan Germenicia Çini Hediyelik Mutlu Bolat, “Önceliğimiz Kahramanmaraş’ın tanıtımına katkı sağlayarak Türkiye de hak ettiği yere gelmesinde pay sahibi olabilmek. Kahramanmaraş’ı tanıtmak adına en yeni ürünleri özelliğine göre el emeği ve atölye imalatı ile müşterilerimize sunuyoruz.” dedi. Kahramanmaraş için uğraşımız bize hem keyif hem de gurur veriyor. Çünkü bu şehre sevdalıyız.

germenika (7)

EN YENİ ÜRÜN (MARAŞ DONDURMA BİBLO)

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e yeni ürünü sunan Polat: Kendi özel tasarımıyla yine atölye imalatı olup el işi olan üzerinde yazılı  Dondurmanın Doğum Yeri sloganıyla ortaya çıkıp hazırlanan biblo  Maraş Hatıra Dondurmasını Türkiyede başka yerde olmayıp

İlk defa müşterilere ve satışa  sunulmuştur.

Dondurmayla kalmayıp her zaman yeni çalışmalarla imza atan Kahramanmaraş’a özgü eserler ortaya çıkaran, yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekânı haline gelen Germenica Çini ve Hediyelik, Marka adını Kahramanmaraş’ın tarihindeki antik kentten alıyor. Kahramanmaraş’ı her platformda temsil ederek adını sıkça duyuran Germenica Çini ve Hediyelik hedefini büyüterek her eve bir Kahramanmaraş hatırası kampanyası ile Kahramanmaraş’a hizmet etmeye devam ediyor.

germenika (5)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co