Doğukent Site Yönetimi  Başkanı  Adem Çay , Erkoç ve Okay’a teşekkür etti.

Doğukent Site Yönetimi  Başkanı  Adem Çay , Erkoç ve Okay’a teşekkür etti.

Kahramanmaraş’ın doğusunda yer alan ve Kahramanmaraş’ın en büyük mahallerinden biri olan   Kahramarmaraş Belediyesi öncülüğünde yapılan 2 bin 700 konutun bulunduğu Doğukent Sitelerinin Yöneticisi Adem Çay, Doğukente yapılan hizmetlerden dolayı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’a teşekkür etti.

dogsite1

Doğukent Sitelerinde bulunan toplam 52 blok yöneticisinin geçtiğimiz günlerde Site yönetimi binasında yaptığı toplantıda, Binaların enerji Kimlik Binası ve bacaların temizlenmesi, asansörlerin bakımın yapılması ile ilgili toplantıda konuşan Doğukent Site Yöneticisi Adem Çay, Mahallemiz için ne eksik ise Beledilere ilettik. Büyükşehir Belediyemiz Doğukent Ana  Yolunu asfaltladı. Dulkadiroğlu Belediyesi ise Doğukent Blokları arasındaki bozuk yollarımızı asfaltladı. Aile Hekimliğine doktora  giden Yaşlılarımızın yol üzerinde dinlenmeleri için oturaklar koydular. Yaşlılarımız bu işe çok sevindi. Bizler Doğukent Site Yönetimi olarak Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç olmak üzere Dulkadiroğlu Belediye Başkanımız Necati Okay’a ve Muhtarımız Ahmet Bayraktar’a çok teşekkür ediyoruz.

dogsite2

Mahallemizin sorunları ile ilgilendiler. Kısa zamanda isteklerimiz yerine geldi. İnşallah Doğukent Tarafına  Muhsin Yazıcıoğlu Parkı, Kılavuzlu Parkı gibi bir de park istiyoruz. Yine Doğukent tarafına bir mezarlık yeri istiyoruz. İnşallah bu isteklerimizde kabul görür ve en kısa zamanda hayata geçer” dedi.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co