Doğukent Muhtarı Ahmet Bayraktar’dan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Okay’a teşekkür.

       Doğukent Muhtarı Ahmet Bayraktar’dan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Okay’a teşekkür.

Kahramanmaraş’ın doğusunda yer alan ve Kahramanmaraş Belediyesi öncülüğünde yapılan 2 bin 700 konutun bulunduğu Doğukent Mahallesi’nin   Muhtarı Ahmet Bayraktar Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’a Doğukent’e yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

muhtar0

Muhtar Ahmet Bayraktar; “Sağolsun Dulkadiroğlu Belediye Başkanımız Necati Okay’a mahallemizin sıkıntılarını ilettik.  Mahalle halkımız bizi sıkıştırıyor, eksiklerimiz var. Yaşlılarımız Aile Hekimliğine gidip gelirken çok yoruluyorlar, yol üzerinde oturacak bantlar yok dedik isteklerimizi sıraladık.

muhtar1

Başkan Okay, hemen gerekli yerlere talimat verdi. Kısa bir süre içinde isteklerimiz yerine getirildi. Mahalle içindeki bozuk olan yollarımızın asfaltı yapıldı. Yaşlılarımızın dinlenmesi için yol kenarlarına oturma bankları kondu. Hem yaşlılarımız hem de biz Necati Okay başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Yaşlılarımız kendisine çok dua ediyor. Başkanımızın bu kadar hızlı bir şekilde sorunlarımızı çözmesi bizleri çok memnun etti. Doğukent Mahallesi Muhtarı olarak halkımız adına kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

muhtar2

muhtar

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co