Doğru Cevap Açıldı

Doğru Cevap Açıldı

 

KAHRAMANMARAŞ/ Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi Mustafa Or Caddesi üzerinde geçtiğimiz Cumartesi günü Doğru Cevap Özel Öğretim Kursları Kahramanmaraş Şubesi düzenlenen törenle açıldı.

SONY DSC

Saat 15.00’da yapılan açılış töreninde Kurucu Kurs Müdürü Şehmuz Karaman: “Türkiye’de Şubelerini Hızla açan Doğru Cevap Özel Eğretim Kursları Kahramanmaraş Şubesi ilk açılış izni alan kursumuz oldu. Bugün düzenlemiş olduğumuz açılışımıza uzaktan ve yakından gelen dostlara teşekkür ediyorum” dedi.

SONY DSC

Doğru Cevap Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Demirelli: “Dershanelerin okula dönüşmesi ile bizlerde Kurs merkezleri açmaya başladık, bugün Türkiye’de 50’e yakın şubemizle özel ders almak isteyen gençlerimize hizmet veriyoruz” dedi.

SONY DSC

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Muharrem Erantepli: “Şehmuz Karaman hocamız her zaman her yaptığı işin güzelini yapmaktadır. Doğru Cevap da çok doğru güzel yaptığı bir iştir. Ekibini ve kendilerini kutluyorum, hayırlı olsun” dedi.

Yapılan konuşmalardan sonra ise açılış Kurdelesi Muharrem Erantepli, Mahmut Demirelli, İbrahim Gülsu ve açılışa katılanlar tarafından kesilerek hizmette açıldı.

SONY DSC

Aynı gün akşam ise Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde Erdal Demirkıran tarafından. “Sen Dünyanın En Zeki İnsanısın” konulu konferans verildi.

Doğru Kurs Doğru Cevap Kahramanmaraş’ta açtığı Şubesi ile bölge insanına ve Üniversiteye hazırlanan Çocuklarımıza hizmet verecek.

SONY DSC

Üniversitenin merdivenine Doğru Cevap ile hazırlanmak için Açılışa Özel indirimli ön kayıtlardan yararlanmak isteyenler acele etsin.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co