Doğan, “Yine birinci parti çıktık!”

Doğan, “Yine birinci parti çıktık!”

AK Parti İl Başkanı Metin Doğan: Ak Parti’nin Türkiye de birinci parti çıktığını ve 6 milletvekilini koruduğunu söyledi.

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Metin Doğan, tek başına iktidar olmayı hayal dahi edemeyen diğer siyasi partilerin, AK Parti’nin açık ara birinciliğini görmezden geldiğini söyledi.

Doğan, seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere parti binasında düzenlediği basın toplantısında, seçimlerin ülkede tam bir sükunetle gerçekleştiğini belirtti.

AK Parti’nin milletin teveccühüne mazhar olarak girdiği 11. seçimde de açık ara birinci olduğuna işaret eden Doğan, “ Samimi olmak gerekiyorsa, milletimizin mesajını iyi okuyacağız,”  diyerek, erken seçim veya ne zaman yapılırsa o seçime bugün şu dakikadan itibaren başlıyoruz, basın toplantısı sonunda il yönetimi ve ilçe yönetimleri ile taplantı yaparak çalışmalar başlıyoruz” dedi.

partilerinin bu seçimde de birliğin ve beraberliğin adresi olduğunu bildiren Doğan:  “Kahraman şehrin yiğit insanlarına” teşekkürlerini sunuyorum, , Aziz hemşerilerimiz, büyük bir ali cenaplık göstererek AK kadrolara güvenini yenilemiştir. Kahramanmaraş’ta da yüzde 84,75’lik katılım oranı ile millet iradesi sandığa yansımış, partimiz aldığı 352 bin 755 oy sayısı yüzde 61,1 oy oranı ve 6 milletvekili çıkarmış olması hasebiyle büyük bir başarıya imza atmıştır.

Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun da ifade ettiği gibi bu dava milli irade davasıdır. Bu anlamda Kahramanmaraşlı hemşerilerimizin iradesi bizim için en üst karardır” AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Metin Doğan, seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere parti binasında, milletvekilleri, belediye başkanları ve partililerle basın toplantısı düzenledi.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co