Doğan:” CIA Yeşil Kuşak Projesi”

Doğan:” CIA Yeşil Kuşak Projesi”

Pakistan’ın FETÖ’su Tahir ül Kadri ‘yi gazeteci Bekir Doğan kitabına 1 yıl önce yazmıştı..

Doğan:” CIA Yeşil Kuşak Projesi”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Gazeteci- Yazar Bekir Doğan “CIA yeşil kuşak projesi “15 Temmuz’a giden yol!” kitabının 149 sayfasında Pakistan da faaliyet gösteren Tahir ül Kadri tarikatına dikkat çekerek, “ Pakistan FETÖ su CIA kurduğu bir tarikat ve her şeyi yapa bileceğini kitabına yazmıştı.

Fetullah Gülen, FETÖ ile Tahir ül Kadri aynı filmin içinde rol alan iki aktör olduğunu açık ve net olarak kaleme almış, bu konuda çok daha geniş kitap yaza bileceğini ifade etmişti.

Gazeteci Yazar Bekir Doğan: “ Pakistan’ın FETÖ ‘su olarak bilinen Tahir ül Kadri , 17-25 Aralık yargı darbe girişimi gibi, ele geçirdiği yargı ile Pakistan Başbakanı Navaz Şerif’i yargı ile görevinden indirdiğini bugün Pakistan bizim 4 yıl gerimizde ama ne olacak bundan sonrasına bakmak gerekdiğini, söyledi.

sabah (1)

17-25 Aralık da FETÖ Türkiye de aynı işi yapacaktı.. halkımız Başkomutan, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arkasında durması, yargı içindeki vatan severlerin girişimi ile yargı darbe girişimini atlatmıştık, diyen Gazeteci Bekir Doğan, 1 Temmuz 2017 günü yayınladığı 6. Kitabı  CIA Yeşil Kuşak Projesi 15 Temmuz’a giden yol !” isimli eserinde Irak da Muhammed Kesnizani tarikatının Irak nasıl yıktığını, Moon ve Opus Dei tarikatı ve FETÖ – Cemaat- hizmet tarikatının benzerliklerini ve aynı elden nasıl önetildiğini kitabını da anlattığını göstererek,  15 Temmuz’a giden yol !” kitabını herkes çok iyi okuması gerekir..” diyerek kitabı alanları okumaya çağırdı.

Kahramanmaraş’ta yılın gazetecilik başarısı

Kahramanmaraş Gazetesi, www.kahramanmarasgazetesi.com.tr internet haber sitesi yazı işleri müdürlüğü yapan sürekli basın kartı sahibi Bekir Doğan bu kitabının bir gazetecilik başarısı olduğunu belirten meslektaşları, Bekir Doğan tebrik ettiler..

Özgürhaber Gazetesi sahibi Gazeteci Neşe Yıldızhan, Kimlik gazetesi sahibi Mehmet Fiskeci, Medya Gazetesi sahibi Halil Hınaz, Maraşsonhaber gazetesi sahibi Adem Gemci, Kahramanmaraş haberim gazetesi sahibi İsmail Koyuncu, Yazar Mehmet Dobaoğlu, Eğitimci İbrahim Gülsu, Gazeteci Bekir Doğan kitabındaki bir yıl önceden kaleme aldığı konunun bugün Pakistan’a bire bir gerçekleşmesi bir gazetecilik olayı ve yılın gazetecilik  başarıdır, Duayen gazeteci Bekir Doğan ağabeyimiz tebrik ediyoruz,” dediler

Sabah Gazetesi 1. Sayfasý 29.07.2017

Sabah Gazetesi 1. Sayfasý 29.07.2017

15 TEMMUZ ‘A GİDEN YOL ! kitabını herkesin okuması gerekir..

Dün Pakistan da meydana gelen olayın bugün gazetelere manşet olması üzerine konu üzerine Gazeteci Bekir Doğan’a sorularını yöneten meslektaşları , gazetecilerin sorularını cevaplayan gazeteci- yazar     Bekir Doğan: “ Biz millet olarak okumuyoruz, 15 Temmuz’a giden yol kitabımın 149 sayfasında Pakistan da kurulu bulunan 204 ülkede faaliyeti olan Tahir ül Kadri tarikatının CIA yeşil kuşak projesi olduğunu , FETÖ gibi kendini yurt dışına gönüllü sürdürerek kıymetlendiğini ülkesinde darbeye hazırlandığını söylemiştim..

Kitabımızın baskı tarihi 1 Temmuz oldu ama biz kitabı bir hafta önce yani Haziran ayının son günlerinde çıkardık o günden bugüne kadar yaklaşık 2500 kitap dağıtımı yaptık..

Kitabı bir yıl önce yazdım basım tarihi ise 1 Temmuz 2017 oldu, Sağ olsun dostlarımız, belediyelerimiz bir miktar alarak eşe dosta dağıttılar, dün akşam Pakistan ile alakalı haber  televizyonda yayınlanması üzerine : haberleri dinleyen, gören, sabah gazetelerde haberi okuyanlar sabah bizi telefonla arayarak, tebrik ettiler.. kendilerine teşekkür ediyorum..

Doğan: Bu kitabın çok okunması gerekir, Kahramanmaraş’ta herkesin elinde olması gerekir, Belediyelerimiz alarak halka ulaştıra bilirler, siyasi partilerimiz alarak halka ulaştıra bilirler.. bununla birlikte aynı kitaptan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal bey’e, eski başbakan Yardımcımız Veysi Kaynak beye verdim.. okuyarak alıp Türkiye genelinde dağıtımını yapmalarını arzu ederim..

Biz millet olarak okumuyoruz, okumamız gerek ama yeterince okumuyoruz, Kahramanmaraş’ta 2500 kitap dağıtımı yaptım beni daha çok kişinin aramasını beklerdim ama yeterince okumadığımız görülüyor,” dedi.

Kahramanmaraş’ta yayınlanan kitabın 2. Baskısının önümüzdeki günlerde daha genişletilmiş olarak yapılacağının da sözlerine ekledi..

sabah (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co