Doğan: Adayım , herkes aday olabilir !..

Doğan: Adayım , herkes aday olabilir !..

Ak Parti İl Başkanı Metin Doğan

“Adayım, herkes de aday olabilir!”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Metin Doğan,” 17 Ocak 2015 Cumartesi günü KAFUM da yapılacak olan il başkanlığı kongresinde yeniden adayım,” dedi.

SONY DSC

Bu sabah Kervanhan da : Ak Parti İlçe başkanları Ahmet Özdemir, Ömer Oruç Bilal Depgici, ilçe Belediye başkanı Hanefi mahçiçek, Belediye başkanı  Necati Okay ile Ak Parti ilçe başkanlarının katıldığı kahvaltılı basın toplantısında konuşan Metin Doğan,” 7 Haziran 2015 de yapılacak olan milletvekilliği seçiminde aday değilim, ben il başkanı adayıyım, 7 Haziran dan sonra 5 yıl seçim yok ilimiz için çalışacağız,” dedi.

Toplantıya gecikmeli gelen Metin Doğan, gazetecilerle beraber Kahvaltı yaptıktan sonra ilçe başkanları ile birlikte toplu resim çekildi.

Daha sonra ise basın karşısına geçerek: “ 30 Mart seçimleri öncesinde İl başkanımız Fatih Mehmet Erkoç’un büyükşehir belediye başkanı adayı gösterilmesi ile boşalan il başkanlığına bizi atadılar.. atam yönetimle bir yerel seçim bir cumhurbaşkanlığı seçimi geçirdik ve her iki seçimden de başarı ile çıktık..

Avrupa ziyaretinde bulunan başbakanımız kongremize katılamayacak ancak bizlerden bir isteği  var bu 7 Haziran 2015 seçimlerinde Kahramanmaraş 8-0 yaparak Konya’yı geçmemizi istediler.. Biz 17 Ocak 2015 Cumartesi yapacağımız il kongremizden sonra Türkiye şampiyonu olmak için yarışacağız,” diye iddalı konuştu.

Ak Partinin Kahramanmaraş’ta her zaman güzel oy aldığını ilimizede gereken hizmeti verdiğini, Göksun Kahramanmaraş arası yolun Mayıs ayında açmayı planlıyoruz, ancak Tekir ve Kültür de bazı yerlerinde tünelle geçilecek olması sebebi ile genel açılışının bir iki yıl daha uzayacağını ifade eden Metin Doğan:” Göksun yolu zor bir yol, Tekir – Kurucaova arasını açtık Mayıs gibi, Göksun bağlantı servis yolu ile uzun tüneli de açacağız, bundan sonra ki bölümlerde ise yeni tünellerle devam edecektir,” dedi..

Cumartesi günü saat 11 00 de yapılacak olan il başkanlığı kongresine herkesin aday olabileceğini ancak şu ana kadar bir adayın çıkmadığını ifade eden Metin Doğan,” Divan oluşuncaya kadar herkesin aday olmak hakkı var, ancak genel temayül bizde tek liste ile seçime girilerek birlik ve beraberliğin sergilenmesidir,” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co