Direniş’ten Dirilişe Söyleşi programı gerçekleşti

Direniş’ten Dirilişe Söyleşi programı gerçekleşti

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Suffe Kadın Gelişim ve Farkındalık Topluluğu işbirliği ile gerçekleştirilen Direniş’ten Diriliş’e söyleşi programı yapıldı.

Kültürpark Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programda ilk olarak kürsüye Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Şube Müdürü Ayşe Sofioğlu geldi.

Şube Müdürü Sofioğlu, Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü olarak her zaman Kahramanmaraş halkına hizmet verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini ifade ederek: “Büyükşehir Belediyemiz Aile Danışma ve Eğitim Merkezleri aracılığıyla hem ailelerimize hem de öğrencilerimize ücretsiz danışmanlık hizmetleri vermektedir” dedi.

Programda daha sonra şair Esra Şahin ve Şair Yaşar Demirel birer şiir okudular. 15 Temmuz’u anlatan slaytın izlenmesinin ardından kürsüye 15 Temmuz Gazisi Safiye Bayat geldi.

Gazi Safiye Bayat 15 Temmuz’da gerçekleştirilmek istenen kalkışmadan bugünlere kadar yaşanan süreci değerlendirerek, İstanbul’da meydana gelen ve birbirini takip eden olaylar zincirini anlattı.

Daha sonra program Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile sonlandırılırken, programın sonunda AK Parti Kahramanmaraş Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cesur ve Kadın Kolları Şube Başkanı Ayşe Sofioğlu 15 Temmuz Gazisi Safiye Bayat’a çiçek ve hediye takdim ederek teşekkür ettiler.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co