Dilipak: “Gazilerimiz yaşayan kütüphanelerdir”

Dilipak: “Gazilerimiz yaşayan kütüphanelerdir”

Kahramanmaraş AK Parti Milletvekili aday adayı Mehmet Uğur Dilipak Muharip Gaziler Derneğini ziyaret ederek Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Tayfun Özbek ve dernek üyeleriyle bir araya geldi. Dernek başkanı Tayfun Özbek ve dernek üyeleri Milletvekili aday adayı Dilipak’a ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Dilipak, şehitlerimize ve gazilerimize minnet borcumuz var diyerek, gazilerin yaşayan birer vatanseverlik abidesi olduğunu belirtti. Kahramanlığın ve vatanseverliğin destanını aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin yazdığının altını çizdi.

Dilipak, AK Parti iktidarları döneminde gazilere ve şehit yakınlarına önemli haklar kazandırıldığına da değinerek; ” Muharip Gaziler Kahramanmaraş Derneği’ni ziyaret etik. Muharip gazilerimizle sohbet edip, gazilerimizin yaşayan kütüphaneler olduğunu ve bu durumun özellikle genç nesile aktarılması için üzerimize vazifeler olduğunu belirttik. Bu vesile ile dernek başkanımız Tayfun Özbek ve dernek yönetimine teşekkür ederim” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co