Dilipak; “Benim gözümde Türkoğlu metropol ilçe”

Dilipak; “Benim gözümde Türkoğlu metropol ilçe”

Türkoğlu Belediyesi 2018 yılı istişare toplantısı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Mahalle muhtarları, Belediye Meclis üyeleri, AK Parti ilçe yürütme kurulu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile Türkoğlu Belediyesi Nikah sarayında gerçekleşti.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, toplantıda yaptığı konuşmada, “Türkoğlu ilçemiz, büyükşehir yasası ile birlikte 39 tane köy Türkoğlu’na mahalle olarak bağlandı. Büyük bir dönüşüm ve hızlı bir ivmeyle beraber Türkoğlu’muz, Kahramanmaraş’ımızın içerisindeki en güzel, en büyük hizmetlerin yapıldığı ilçe haline geldi.

Bunu gerek kalkınma bazında, gerekse de yatırımların büyüklüğü ve çeşitliği açısından açıklayabiliriz. Türkoğlu İlçemizin 3-4 yıl gibi kısa bir sürede bu kadar bir ivmeyle büyümesi bizlere onur veriyor.

Tüm elimizdeki yatırımlarımızı Büyükşehir Belediyemizle beraber 2019 yılında bitirmiş olacağız” diye konuştu.

Dilipak türkoğlu (6)

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak ise konuşmasında; İlçemiz gerçekten çok bir çok alanda çok değişikliğe uğradı,  Ben Türkoğlu’na metropol ilçe olarak bakıyorum.

Bizlerin öncelikle hedeflerimizin olması lazım ve bunlarda, birinci hedefimiz Türkoğlu’nun marka değerini artıracağız, İkinci hedefimiz Kahramanmaraş’ın marka değerini artıracağız. Üçüncü hedefimiz ise Türkiye’nin marka değerini artıracağız. Bir şehrin marka değerini artırdığın zaman, tabanda herkesin para ve değer kazandığını görürüz. Biz istikrarı yakalayacağız. İstikrar bu işin temelidir. Belediye Başkanımız Osman Okumuş ilçemiz için gerçekten çok özverili bir biçimde çalışmakta, kendilerini takdir ve tebrik ediyorum ”dedi.

Toplantıda, muhtarların sorunlarını dinleyen, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş en kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını belirttiler.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co