DEVLETİN MEŞRU GÜCÜ TERÖRÜ BİTİRECEK

DEVLETİN MEŞRU GÜCÜ TERÖRÜ BİTİRECEK

Son aylarda terör örgütleri yaptıkları alçakça saldırılarla yine yürekler yaktı.Ocaklara kort ateşler düşürdü.7 Haziran seçimleri sonrası güçlü bir iktidar çıkmadı.Seçmen iktidar partisine bir ders verdi ikaz etti milletin kararı dedik ve razı olduk. İyi de halk anlayışa dayalı güçlü bir koalisyon bekledi o da olmadı hava bir türlü düzelmedi puslu hava devam etti.

Puslu havadan faydalanan terör baronları boş durmadı.  Terörü yine sahneye koydular insanlıktan nasibini almamış caniler ne uykuda olana acıdılar ne de hiçbirşeyden habersiz ailesi ile görüşen polise askere acıdılar katliam üstüne katliam yaptılar ve yapıyorlar analar ağlıyor babalar metanetini gösteriyor çocukların masum halleri, eşlerin sevenlerin feryadı adeta volkan gibi patlıyor yüreğimiz alev alev yanıyor. Ülkemizde alınan her şehadet haberi ile vatan millet sevdalısı yürekler dağlanıyor.  Şehadet şerbetini içenlerin tek gayesi var devletin varlığını ebed müddet kılma bu ruh iradesini haykırarak vatan savunmasını iman esası olarak gören o bayrak sevdalısı vatan sevdalısı yiğitlerimizi rahmetle ve şükranla anıyorum.

Doğuya güneydoğuya Türkiye Cumhuriyeti tarihinde yapılamayan hizmetler son 10 yılda yapıldı. Köyünden iline, ilçesine gidilemeyen yollar yapıldı. Barajlar, havaalanları bölge halkının rahatlığı için devlet her türlü seferberliği yaptı birçok yatırımların ihalesini alan müteahhitler bölge halkına iş imkânı sundu bu işçiler maalesef PKKnın baskısına maruz kaldılar ve isteklerine boyun eğdiler PKKnın haince yaptığı terör saldırılarına alet oldular.

Yeter! Artık devlet meşru gücünü kullanarak her türlü tedbiri alması 1 Kasım seçimlerinde bölge halkına güven aşılayarak huzurlu bir seçimin tamamlanması için köklü çözümler üretmesi zarureti ve mecburiyeti vardır. Devletimiz büyüktür hem terörün kökünü kazıyacak hem de huzurlu bir seçimin yapılmasını temin edecektir.

Birileri 1 Kasım seçimlerini iptal ettirme çabasından bunun damüsebbibini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan algısı oluşturmak isteniliyor aman dikkat!  Bu oyuna gelmeyelim terör örgütlerinin küresel güçlerinne uluslararası hukuku tanıyorlar ne de ülkenin egemenlik haklarını korumada ki kurallarını tanıyorlar ülkede kaos ortamı oluşturarak her türlü menfi oluşumları Erdoğan a yükleyerek bertaraf etme çabası içindeler batı PKK ya her türlü lojistik desteği vererek meşrulaştırma çabası içindeler milletin sağduyusu bunu da bertaraf edecektir. Terörü meşrulaştırmak isteyen dış güçlerin ve şer odakları içerideki yandaşları bilsinler ki bu emellerine kavuşamayacaklardır terörü sokağa çağıran şiddeti teşvik eden zihniyetlere karşı sağduyulu olmalıyız.

Türkü kürdü Lazı Çerkez’iailevisi ile bu ülkenin temel taşlarını oluşturan bir ruha sahip olduğumuzu unutmayalım. Yekvücut olarak şer odaklarının ve terör baronlarının kirli ve alçakça oyunlarına gelmemek için aklımızı, inancımızı, vicdanımızı esaret altına vermeden ülkenin bütünlüğü ve kurtuluşu için tek yürek olmanın tam zamanıdır. Cennet vatanımızın üzerine oynanan tüm oyunları bozmaya hazır olun. Vatanın her karış toprağında dik duruşumuzu gerektiğinde şehadet şerbetini içmeye hazır olduğumuzu tüm dünya bilmelidir…

Bunun ehemmiyetini idrak eden yüreklere selam olsun…

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

“DEVLETİN MEŞRU GÜCÜ TERÖRÜ BİTİRECEK” için bir cevap

  1. Rumeysa diyor ki:

    Yine harika bir yazı olmuş. Kaleminize sağlık. Merakşa devamını bekliyor olacağız.

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co