Devletimiz Nerede ?

Devletimiz Nerede ?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi : Devlet içinde devlet yapılanmasının en somut örneğini ise komşumuz Kilis de yaşadık.. bunun için ben devletimi istiyorum..
Van’dan kalkıp gelen Özel Hareket Polisleri , Kilis İnsani Yardım Derneğinin ofisine baskın yapıyor ve Kilis Polisinin haberi yok..
Türkiye de devlet içindeki devlet yapılanması insanları korkutmaya başladı.
Gece kapınız çalındı: kapıda polis, yada polis kılıklı biri ..
Kahramanmaraş Polisi ise eyvallah mesele yok
Ya şırnaktan gelen polis ise !..
Yada polis değil de Türkiye deki ikinci devletse o zaman yandın demektir..
İHH Kilis şubesine baskın yapanlar gibi.. Kilis polisinin haberi yok..
Kime? Neye? Nereye? Hizmet ?, kim kimin polisi !..
Ben Devletimi aramaya başladım: İl Kilis sabaha karşı 06:20 sularında Kilis emniyetinden olmayan, nereden olduğu belli olmayan Terörle Mücadele Ekibi olduğunu söyleyen emniyet mensupları tarafından arama kararı göstermeksizin İHH Vakfının Suriye halkına yardımlarının koordine edildiği Kilis Ofisimize hukuksuz bir operasyon düzenlenmiştir. Bir kişi göz altına alınıyor, alanların kim olduğu belli değil !..
Sabaha karşı kapınız çalınıyor, gözlerinizi açıyorsunuz, Eli silahlı adamlar, biz polisiz, biz savcıyız diyorlar elinize kelepçe vurup götürüyorlar.. nereye gittiğiniz belli değil !..
Ağlanacak halimize gülmeye başladık.. çok gülmeyin sizinde başınıza gelir bakın benden söylemesi.. İHH Kilis personeli olup, bitenlerden haberi yoktu görevini yaparken, nasıl bir polis olduğu belli olmayan polisler tarafından götürüldü..
Yarın bir gün Kahramanmaraş’ta da iş adamları, sanayiciler, Belediye çalışanları, kamu çalışanları, ihale alanlar, almayanlar, olayı yazan gazetecilerde gece evinden bir bir toplanırsa hiç şaşırmayın da biz hangi devletin yanındayız önemli olan bu..
T.C. yani Türkiye Cumhuriyeti Devletinin , Savcısı, Polisi , Askeri olursa mesele yok, ya olmazsa kapıya gelenin kim olduğunu nasıl bileceğiz..
Türkiye de bir derin devlet vardı, bir de iktidar partisi vardı.. Derin Devlet sürekli engel üretir ve vatandaş’a dokunmazdı..
Türkiye de sonra PKK diye terör örgütü kuruldu , Derin Devlet tarafından o da bir askerimizi şehit ediyordu, kendisine ekmek vermeyen köylüleri öldürüyordu.. iki gün göz yaşı ve yas tutuyorduk , gayet iyi geçinip gidiyorduk..
Bugün Türkiye de oluşan yatay devlet , nerde ne zaman kimi göz altına alacak belli değil, işte meselenin üzücü yanı da burası..
PKK eylemi var diyor gece yola çıkmıyorduk, Hükümetler Derin Devlet var diyerek adımını ona göre atıyordu.. bugün ise : Savcı ve Polisi olan yatay devlet ülke kaynaklarını kurutmaya yönelik ve hükümeti yıkmak için çalışıyor..
Borsa çöktü, Dolar, Euro her gün yükseliyor, yatay devlet operasyon yapmaya devam ediyor, yaptığı da kesesine kalıyor, karşılığını görmüyor..
Oysa soruyorum: Ölen PKK ne suçu vardı.. ? iki askeri şehit etti diye operasyon yaptık bir çok PKK’lıyı öldürdük ! yapılan doğru ise bugünde bunun karşılığını yatay devlette karşı yapmamız gerekir..!
Ben her gün fakirleşiyorum.. cebimden her gün paralarım çalınıyor, yapay devlet operasyonu devam ediyor.. bize gelen son bilgi 17 Ocak ta 24 ilde eş zamanlı yatay devlet operasyonu var kimlerin göz altına alınacağını bilemiyoruz..
İşin içinde Kahramanmaraş’ta var, Belediyeden, iş adamlarına kadar , Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan destek veren biz gazetecilerde olduğu söyleniyor..
Yatay Devlet – Polis ve savcısı ile Kahramanmaraş’ta ve 24 ilde yapacağı operasyon ile Ak Parti hükümetini yıkmayı planlıyor.. Bu hükümette karşı düzenlenen resmen bir darbe girişimidir..
Suriye’ye yönelik insanı yardımın önünü kesmeye çalışan Yatay Devletin İsrail den beslendiğinin bu gün daha açık ve net görüyoruz..
Ben Devletimi İstiyorum, TC. Devletini istiyorum..
Türkiye Cumhuriyeti Büyük Devlet , Büyük Millet , Derin Devlet, PKK, Jitem, Hizbullah, Darbeler görerek bugünlere kadar ayak da durduğu gibi bundan sonra da yıkılmadan duracağını düşünerek, ben Devletimin yanında yer alıyor ve Devletimi İstiyorum..
İyi günler
16 Ocak 2014

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co