Devlet Eşkıya ile pazarlık yapmaz !

Devlet Eşkıya ile pazarlık yapmaz !

Devlet Eşkıya ile pazarlık yapmaz !

Türkiye Cumhuriyeti : Ne zaman devlet olacak ?

Devlet eşkıya ile pazarlık yapmaz: İslam fıkhına göre, İslam ananasına göre eşkıya gördüğü yerde öldürülür.. eşkıyanın yardımcısı da öldürülür dinimiz böyle diyor..

Çözüm süreci diyerek bölücü terör örgütü PKK’ya devlet göz yumdu, Kandilden inen PKK , işin garip yanı benim verdiğim vergilerle HDP’li belediyelerin destekleri ile benim paramla alınan iş makinası ile yolu kazıyor 400 kilo patlayıcıyı koyuyor, üzerine asfalt yapıyor askeri araç geçerken , döşemiş olduğu kablo ile uzaktan patlatarak askerimizi, polisimizi şehit ediyor.. acı haber şehit ailelerinin yüreklerini yakıyor..

Türkiye Cumhuriyeti Devlet olacaksa !..:  Böyle bir düşüncesi varsa bizi yönetenlerin, devlet olmanın bedeli var, öz kardeşin bile olsa bazı hallerde kellesini alacaksın !..

Osmanlı Devleti : gerektiğinde kardeşini bile gözünü kırpmadan kellesini kestirmiştir. Öz oğlunu bile kellesini kestirerek 750 yıl ayakta kalmıştır.. Devlet böyle olur !

Türkiye Cumhuriyeti Devleti sınırları içinde çalışan ve esnaf ve sanayicilerimize soruyorum: “ HDP’li belediyeler bizim verdiğimiz vergilerle PKK nasıl destek çıkarlar ?

Benim verdiğim vergi ile patlayıcı alarak karayolunu kazıp patlayıcıları koyup, üzerine asfalt yaparak zıhlı araçlarımızı nasıl havaya uçururlar ? .. neredesin hey devletim neredesin ?

Hey devletim neredesin ?

Türkiye Cumhuriyeti devletinden biz şunu bekliyoruz: Bölücü terör örgütü PKK’ın destekçileri AB ülkeleri ve onların buraya gelen gazeteci kılıklı ajanlarını , HDP’li veya başka partiden belediye başkanlarını, Meclis üyelerini, PKK’ya destek çıkan kim varsa onun kellesini alacağın gönü görmek istiyoruz..

Bugün : Yasa gereği hükümet üyesi olan bakanlar ayrı konuşuyor Ak partili bakanlar ayrı konuşuyor.. HDP’li vekili bakan yapan MHP bunun bedelini ağır ödeyecektir..

7 Haziran’dan bu yana sözde 900 PKK öldürülmüş hani bir tane it leşi görüntüsü yok..varsa gösterin , PKK leşlerinin görüntü yok?

Gazetelerimiz ve Televizyonlarımız Şehit haberleri veriyorlar, çarşaf çarşaf haber yapıyorlar birazda bölücü örgüt üyelerin leşlerini göstersinler de şehit anne ve babalarını yürekleri soğusun !.. yürekler soğusun,

Diyarbakır dan gelen şehit polis haberleri , Hakkari Çukurca dan gelen şehit haberleri ve sayısı belli olmayan şehit ve yaralı haberleri gerçekten milletimizin yüreğini yaktı.

Şehit haberlerine sevinen şerefsizlerde yok değil hani..

Sanal ortamda görmeye başladım: Herkes ben askere gitmek istiyorum diyor..

Asker sayımız yeterli değilse : seferberlik ilan edin, biz askere gitmeye hazırız, bu işi kökten bitirelim ve bölücü örgüt mensuplarını topraklarımızdan atalım !..

35 yılda 35 bin şehit yeter artık yeter yeter be !..

Bu bir savaştır: ya ölüm, ya istiklal diyerek vatanımızı 1919 da olduğu gibi bugünde savunmaya hazırız diyor milletimiz ama yeter artık..! yeter diyor gör hükümet gör artık..

Kelle alınmadan devlet olunamaz

Cumhurbaşkanı, Başbakan, Bakanlar ve ülkemizi yönetenlere sesleniyorum: Kelle alınmadan devlet olunmaz, suçlu kim varsa kellesini alacaksınız, anında infaz!..!

Ooooh be : Benim gönderdim para ile iş makinası ile yolu kaz, patlayıcı döşe sonra yolu yeniden kapat üzerini asfaltla ve askeri araçları havaya uçur , askerimizi polisimizi şehit et , buna içerdeki yaltakçılar zil takıp oynasın senin sesin çıkmasın !.. böyle devlet olmaz, ben devletimi istiyorum.. “Gerekirse o bölgeyi benzin döker yakarım bir askerimizin şehit olması değil düğmesini kıramazsınız !”  diyecek devlet istiyorum..

Devletin kırmızı çizgileri olmalı: Çözüm süreci dedik, dağdaki eşkıyayı şehre indirdik, belediyeleri eşkıyaya teslim ettik onlarda bizi vuruyor..

Devlette sadık bölge halkını silahlandırarak kelle başına 1000 TL ödül koyarak terör avına çıkılması gerekiyor.. ABD yaptığı gibi !..

Getir geleyi al bin TL diyeceksin, gerekirse seferberlik ilan edip Güneydoğu dağlarını, Mağaralarını tümünü elden geçirerek bir tek PKK bırakmayacaksınız..

Ve şunu yapacaksınız : aynı acıyı onlara tattıracaksınız..

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kırmızı çizgileri olmalı, buna gazetecisi de, yabancısı da, yerlisi de herkes Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kırmızı çizgilerine uymalı uymayanın kellesi gitmelidir.. artık Türkiye Cumhuriyeti bir devlet olmalıdır..

Halkımız: Türkiye Cumhuriyeti Devleti olduğunu bilmelidir. Devlette güven duymalı, benim devletim var demelidir..

Türkiye toprakları : han geçen yolu haline gelmiştir.. Çözüm süreci bitmiştir..

Türkiye Cumhuriyeti Devleti nerede diye sorgulamak hiç hoşuma gitmiyor.. ama devlet devlet olduğunu göstermesini bekliyoruz..

En çok kızdığım bir olayı da yazarak yazıma son veriyorum: “Bu bizim Asker ve Polis ‘i ben anlamış değilim, anlayan varsa söylesin : arkadaşını şehit eden, meslektaşını yaralayan görev gazisi yapan.. PKK militanını yaralı olarak alıp hastaneye götürüyor, her halde şunu diyor dur: “ Elinize sağlık PKK kardeşlerim iyi ki arkadaşlarımı şehit ettiniz, yaraladınız size teşekkür ederim,!”  diyor diye düşünüyorum..

Yanlış düşünüyorsam :

PKK’lıları yaralı hastaneye taşıyanlar bunun cevabını versin

İyi günler

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co