Devlet Bahçeli

Devlet Bahçeli

Devlet Bahçeli

30 Bin Kişilik Terör Ordusu

MHP den ayrılarak başka partilere geçen MHP’lilere sesleniyorum: Sayın Devlet Bahçeli’nin Osmaniye konuşmasını bir kere dinleyin yada okuyun !..

Ben çok özet olarak bir bölümünü yazacağım..

Devlet Bahçeli :  Osmaniye konuşmasında, ülkemize ve dış dünyaya güzel mesaj vererek bir devlet adamı olduğunu gösterdi..

Pazar günü evde MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Memleketi Osmaniye de ki açılış ve temel atma törenlerini izledim..

Özet: 1984 den beri PKK ile, 28 Şubat Süreci ve 15 Temmuz hain darbe girişimi ile yapamadığını ABD ve CIA’sı bugün Türkiye Suriye Sınırına 30 bin kişilik terör ordusu koyarak Türkiye ve İran’ı vurmak istiyor..

Dün Çukurca da Irak tarafından güdümlü Füze ile Karakolumuza saldırı yapıldı. Adana’lı bir kardeşimiz şehit iki yaralımız var.. bunu görün 4 bin tır silahın kime karşı kullanıldığını görün artık !..

ABD: Kendisi A planı olarak kuran  ve  1984 yılında Güneydoğu da başımıza bela ettiği , PKK ve Bugün Suriye deki Rejim boşluğundan yararlanarak  :  Suriye deki teröristlerle Türkiye sınırında 30 bin kişilik terör ordusu kurma çalışmasına bahçelinin konuşması damgasını vurdu..

Şer güçler Türkiye karşı tek kale oldukları dönemde biz ayrı gayrımı olacağız ? diyen Devlet Bahçeli : “İdlip, çatışmaların yeniden alevlendiği bir yer haline gelmiştir. Bizim kaygımız ülkemizdir. Derdimiz milletin huzuru, refahı, esenliğidir .

Bölgemize bakınız, adeta ateş çemberine dönmüştür.  ABD tarafından binlerce tırlık silah gönderilen PKK terör örgütüne Suriye’nin kuzeyinde sözde ordu kurdurmaya yönelik iğrenç bir tezgah ve tertip devrededir. Bu hıyanet ve düşmanca emeller karşısında kenetlenmeyeceğiz de ne yapacağız?

Tek vücut olmayacağız da müstevlileri mi güldüreceğiz?

Irak – Suriye ve Türkiye toprakları üzerinde  Dört parçalı sözde “ Kürdistan hayali kuranların hesapları…”  Irak’ın kuzeyindeki gelişmelerle beraber düşünüldüğünde Akdeniz’e uzanması planlanan terör koridorunu hayata geçirme çabası hızla sürdürülmektedir. Bütün bunlar yaşanırken İran’ın içeriden karıştırılması hedeflenmektedir. Bu ülkede yumurta fiyatlarına yapılan zamların protesto edilmesi, kısa zamanda ABD ve İsrail’in kışkırtmalarıyla tehlikeli bir aşamaya ulaşmış,” diyen Devlet Bahçeli net konuştu..

Bugün birlik günü , Kenetlenme günü !

Devlet Bahçeli : “ Kerkük’ten sonra Kudüs de bir oldubittiye getirilerek işgale maruz kalmıştı. Kerkük milli namus, Kudüs ilk kıblemizin onurudur, mütecaviz emellere kurban edilemeyeceklerdir.

Bugün Ortadoğu’nun tamamı büyük bir kaos ve kargaşa iklimine hapsolmuştur. Şartlar gün geçtikçe vahim noktalara doğru ilerlemektedir. Mezhep gerginlikleri, etnik kamplaşmalar, terör saldırıları, Kerkük provokasyonu, ABD ve İsrail’in Kudüs komplosu bölge ve dünya dengelerini temelinden dinamitlemek için kurulmuş tuzaklardır. Kaldı ki Türkiye yaşanan bunca vahim olaylardan her yönüyle etkilenme potansiyeli bulunan bir ülkedir.

Bahçeli : “ Şer Cephesi Dört bir koldan ülkemize yönelen tehditler artmaya devam etmektedir. Güney sınırlarımız baştan sona sorunlu bir hale gelmiştir. 15 Temmuz’da FETÖ kanalıyla amaçlarına ulaşamayan Türkiye düşmanları, yarım kalan hesaplarını görmek için hala pusuda, hala kuytuda, hala kan nöbetindedir.

Böylesi bir dönemde 2019’da yapılacak Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Seçimlerine 22 aylık bir süre varken Türkiye şimdiden kendi bünyesinde iç siyasi tartışmalarla oyalanmak istenmektedir. 15 Temmuz’da milletin sergilediği destansı duruşu yok sayıp FETÖ savunuculuğuna soyunanlar yıkıma hizmet eden işbirlikçilerdir. CHP, İP, HDP bir olmuş PKK ve FETÖ’nün yanında hizalanmışlardır. Bu şer cephesinin oyununu bozmak için siyasi belirsizliklerin giderilmesi elzemdir.

Bu amaçla 2019 yılında yapılacak olan Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Seçimleriyle ilgili tutumumuzu 8 Ocak 2018 tarihinde çok açık bir şekilde ifade ve ilan ettik.

Türkiye artık yeni bir siyasi sürece girmiştir. Bundan geri dönüş yoktur. Yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimindeki ölçümüz Türkiye’nin birlik ve dirliğini korumak, beka ve istiklalini yaşatmaktır.

Bu itibarla Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi ile beraber hareket ederek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin kökleşmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz,” diyen Devlet Bahçeli uyuyanları uyandırmaya çalıştı.

Şer cebesi birlikte hareket ettiği bugün birlik zamanıdır..

Devlet Bahçeli de : Ben demiyor, partim demiyor, Türkiye’m diyor.. mesel bu

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co