Deveci, yabancı uyruklu öğrencilerle iftar yemeğinde buluştu

Deveci, yabancı uyruklu öğrencilerle iftar yemeğinde buluştu

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde (KSÜ) eğitim gören yabancı uyruklu öğrenciler, Rektörlük tarafından verilen iftar yemeğinde buluştu.

KSÜ Avşar Yerleşkesi Merkez Kafeterya VİP Salonunda düzenlenen iftar yemeğine KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İrfan Ersin Akıncı, üniversite yöneticileri, akademisyenler ile üniversitemizde eğitim gören yabancı uyruklu öğrenciler katıldı.

Rektör Deveci, Yabancı Uyruklu Öğrencilerle İftar Yemeğinde Buluştu (4)

İftar sofralarını ziyaret eden Rektör Deveci, öğrencilerle sohbet ederek üniversiteye ilişkin memnuniyet ve beklentilerini dinledi. Bu tür buluşmaların yabancı uyruklu öğrencilerin üniversite ile kaynaşması ve aidiyet duygularının artması açısından çok önemli olduğunun altını çizen Rektör Deveci, üniversite olarak amaçlarının farklı ülkelerden gelen öğrencileri en iyi şekilde bilgi ve birikimle donatıp, birer kültür elçisi olarak ülkelerine uğurlamak olduğunu ifade etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co