“Dervişin fikri neyse zikri de o”

“Dervişin fikri neyse zikri de o”

Dulkadiroğlu Gençlik Kollar 5. Olağan Kongresinde konuşan Mahir Ünal;

“Dervişin fikri neyse zikri de o”

 

DULKADİROĞLU / Ak Parti Kahramanmaraş Merkez Dulkadiroğlu ilçesi gençlik kolları 5. Olağan kongresinde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, CHP’ye yüklendi ve “devrişin fikri neyse zikri de o “ dedi.

     CHP Kongresini değerlendiren Mahir Ünal: “ Kongreyi nereden alsanız elinizde kalıyor. 8 tane seçim kaybetmiş bir genel başkan ısrarla yerini koruyor ve karşısına diğer adayın aday yapılmaması için her türlü itibarsızlaştırma gerçekleştiriliyor.” dedi.

      Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenen Dulkadiroğulları Geçlik Kolları 5. Olağan Kongresi’nde, partili gençlere hitap eden Mahir Ünal: CHP’nin 36. Olağan Kurultayı’na ilişkin değerlendirmede bulunan Ünal, “Dün bir siyasi partinin kongresi vardı. Kongreyi nereden alsanız elinizde kalıyor. 8 tane seçim kaybetmiş bir genel başkan ısrarla yerini koruyor ve karşısına diğer adayın aday yapılmaması için her türlü itibarsızlaştırma gerçekleştiriliyor. Sonra da bu siyasi parti gelişimden, değişimden, demokrasiden ve özgürlükten bahsediyor.” ifadesini kullandı.

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co