Demirdöküm’de değişim sürüyor

Demirdöküm’de değişim sürüyor

Türkiye’nin ısıtma sektöründeki lider markalarından DemirDöküm, Türkiye genelindeki yetkili satıcılarını ve yetkili servislerini kurumsal bir çatı altında toplamaya devam ediyor.

Kurumsal kimlik çalışmalarına devam eden DemirDöküm, Kahramanmaraş yetkili satıcısı Akın Teknik’in açılışını yaptı.

Açılışa Vaillant Group Türkiye Ülke Müdürü ve DemirDöküm CEO’su Dr. Axel Busch ve DemirDöküm Satış Direktörü Ufuk Atan ile DemirDöküm yöneticileri ve bölge halkı katıldı.

Törende bir konuşma yapan Dr. Axel Busch,  Vaillant Group bünyesine katılmasından bu yana DemirDöküm’de hızlı bir değişim yaşandığını, ürün kalitesinin yanı sıra hizmet kalitesinin de arttığını ifade etti. Dr. Busch ayrıca, DemirDöküm’ün Vaillant Group için büyük önem taşıdığını ve Türkiye’nin grup içinde çok özel bir yeri olduğunu sözlerine ekledi.

DemirDöküm’ün 61 yıldır gerek yurtiçinde gerekse yurt dışında gösterdiği performansla büyük başarılara imza attığını belirten DemirDöküm Satış Direktörü Ufuk Atan, “Son yıllarda ürünlerimizdeki kalite standardını yükseltmenin yanı sıra yetkili satıcı ve servis yapılanmamızda da büyük değişimlere gidiyoruz. Değişen logomuz ve baştan aşağı yenilenen yetkili satıcılarımız, DemirDöküm’ün değişimi kucaklayan ve dinamik yüzünü sizlere yansıtacaktır” dedi.

DemirDöküm Kahramanmaraş_Akın Teknik Yetkili Satıcısı Açıldı (1)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co