Demir; işaret dili eğitime katılanlara belgelerini verdi

Demir; işaret dili eğitime katılanlara belgelerini verdi

Kahramanmaraşlı hemşerilerimiz SGK Genel Müdürlüğü Eğiti, Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanı Süleyman Demir; “ Taşra teşkilatı Personeline yönelik “ İşaret Dili Eğitimi’ne katıaln personellere katılım sertifikalarını verdi.

Konu hakkında gazetemize açıklama yapan Demir şunları belirtti; “İşaret Dili Eğitimi

Eğitim Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanlığı’mız; taşra teşkilatı personeline yönelik “İşaret Dili Eğitimi” düzenledik. İşaret Dili Eğitimleri dört grup olarak düzenlendi. İkinci gruba katılan personelin eğitimleri başarıyla tamamlandı. Söz konusu eğitimlere 25 personel katıldı” dedi

Eğitim Merkezi’nin yeni kurulduğunu ve Merkezin ilk Başkanı olduğunu ifade eden Demir; sertifika töreninde yaptığı konuşmada “Eğitim Araştırma ve Geliştirme Merkezi olarak eğitimde daha sağlıklı bir iletişim, yenilikçi bir yaklaşım ve eğitim kalitesini yükseltmek adına bu eğitimleri düzenlediklerini” ifade etti.

Demir; 28 bin personele verilecek hizmetiçi tüm eğitimlerin bir çatı altında toplanacağını, 2016 yılında eğitim içerikleri, eğitim materyalleri ve eğitime dair her şey değişecek . Bütün amacımız hizmetiçi eğitim kalitesini arttırmaktır” dedi.

Merkez Başkanı Süleyman Demir; eğitime katılan personelin sertifikalarını vermeden önce; eğitime katılan personel ile tek tek tanışıp sohbet etti.

işaret dili 2

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co