Değerlerimize sahip çıkalım !

Değerlerimize sahip çıkalım !

Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan

Değerlerimize sahip çıkalım !

 

Ayşe Betül Doğan

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Valisi  Vahdettin Özkan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebi ile gazetemize yaptığı açıklamada: “ Cumhuriyetin kuruluşunun 93. Yıldönümü münasebetiyle bir kere daha diyorum ki , değerlerimize sahip çıkalım,”

Vali Vahdettin  Özkan, “Anadolu coğrafyasının belki de insanlık tarihinin en haksız işgallerinden biri ile karşı karşıya kalmış olduğumuz bir zamanda, memleketin dört bir yanında kahraman Anadolu halkının insanüstü bir gayret ve fedakârlığı ile başlattığı kurtuluş mücadelesi destansı bir başarı ile sonuçlanmış ve bu başarı 29 Ekim 1923’te ilan edilen Cumhuriyet’le taçlandırılmıştır.

Özkan: Gücünü milletimizin ortak iradesinden alan Cumhuriyetimiz, bugün de içte ve dışta küresel destekli terör örgütlerinin saldırıları karşısında sarsılmıyor, bu karanlık güçlere karşı Cumhuriyetimizin kazandırdığı değer, inanç ve kararlılıkla yürümeye devam eden aziz milletimiz, demokrasisinden, birlik ve beraberliğinden, bölünmez bütünlüğünden asla taviz vermeyecektir. Daha güzel yarınlar için milletimizle el ele vererek çalışmaya devam edeceğiz.

Vali Özkan : Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin 93. Yıldönümünü kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, istiklal kahramanlarımızı, şehit ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co