Defterdar Çinicioğlu: “Kahramanmaraş’ta görev yapmaktan mutluyum”

Defterdar Çinicioğlu: “Kahramanmaraş’ta görev yapmaktan mutluyum”

Geçtiğimiz senelerde, Kahramanmaraş İl Muhasebe Müdürlüğü görevi yapan, bugün ise Kahramanmaraş Defterdar Vekili olarak hizmet veren Erdal Çinicioğlu, Kahramanmaraş’ta görev yapmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Bu sabah haftalık gazete sahipleri ile bir araya gelen ve onları makamında kabul eden Defterdar vekili Erdal Çinicioğlu, 3,5 senedir Kahramanmaraş’ta olduğunu, ancak defterdarlığa 8 aydır vekalet ettiğini belirterek, 31 yıllık memuriyet hayatının Maliye çatısı altında geçtiğini vurguladı.

“Kahramanmaraş doğası, kültürü, iklimi ve yaşam kalitesi ile yaşanacak yer. Bir günde dört mevsimi dahi yaşayabiliyorsunuz. Burada olmaktan ve görev yapmaktan mutluyum” diyen Defterdar vekili Erdal Çinicioğlu, maliye camiasını bir çatı altında birleştirmek adına Diş Hastanesi civarında yapılacak olan yeni hizmet binasının proje aşamasında olduğunu belirtti; “Yerimiz belirlendi, hem Vergi Dairesi Başkanlığı, hem de Vergi Daireleri ve Defterdarlık bir çatı altında toplanmış olacak”  diye konuştu.

Aslen Erzurumlu olan ve 4 çocuk sahibi Çinicioğlu, projenin yakında hayata geçeceğini sözlerine ekledi.

Gazeteciler Mehmet Fiskeci, Neşe Yıldızhan, Adem Gemci, İsmail Koyuncu, Halil Hınaz ile bir süre sohbet eden Defterdar Erdal Çinicioğlu güzel sohbet ettik.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co