Dedeoğlu, TBMM’de Kahramanmaraş’ın altyapı sorunlarını dile getirdi

Dedeoğlu, TBMM’de Kahramanmaraş’ın altyapı sorunlarını dile getirdi

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Kahramanmaraş’ın sorunlarını dile getirmeyi sürdürüyor.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde konuşan MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Kahramanmaraş’ın pek çok konuda altyapı sorunu yaşadığı belirterek, bu sorunlara acilen ilgili bakanlıklarca çözüm bulunmasını istedi.

ded
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, özellikle yol konusunda Kahramanmaraş’ın ilçe ve mahallelerinde çok sorun yaşandığına işaret ederek, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Kahramanmaraş’ın ilçelerinden Elbistan, Afşin, Göksun, Andırın, Nurhak, Ekinözü, Pazarcık, Çağlayancerit, Türkoğlu ilçelerimizin mahalle yolları, asfaltları, altyapıları, su şebekeleri maalesef ki bazılarında yok, bazılarının da acilen ıslah edilip yenilenmesi lazım.
İlgili bakanlıklardan ricamız şudur ki, bu yollarımız, altyapılarımız ve su şebekelerimiz biran önce yenilensin halkımız orada daha rahat yaşayabilir hale gelsin”

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co