Dedeoğlu, OSGB çalışanları iftarda buluştu

Dedeoğlu, OSGB çalışanları iftarda buluştu

Kahramanmaraş’ta iş sağlığı ve güvenliği alanında faaliyet gösteren Dedeoğlu Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) yetkilileri, firma çalışanları ve aileleriyle iftarda bir araya geldi.

Bünyesinde A, B ve C sınıfından çok sayıda iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi istihdam eden Dedeoğlu OSGB firma yetkilileri, çalışanları ve aileleriyle, Binevler’deki Metin Usta Tesisleri’nde iftarda bir araya gelerek, hem güzel vakit geçirdiler hem de sektörle ilgili bilgi alışverişinde bulundular.

İftar yemeği toplantısında kısa bir konuşma yapan Dedeoğlu OSGB firma sahibi Dr. Ahmet Dedeoğlu, Kahramanmaraş’ta iş sağlığı ve güvenliği alanında en iyi şekilde hizmet eden firma olduklarına vurgu yaparak şunları söyledi:

“İlk kurulduğumuz yıldan bu yana, her gün büyüyen bir firma olarak yolumuza devam ediyoruz. 2012’den bu yana çalışan istihdam eden bütün firmalara zorunlu olan İş sağlığı ve güvenliği hizmetini, en iyi yapan firmalardan biriyiz. Dedeoğlu OSGB olarak, bizimle çalışan firmalara, 6331 No’lu İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası çerçevesinde, kadromuzdaki iş güvenliği uzmanları ve doktorlarımızla en iyi hizmeti vermekteyiz. Bizimle çalışan firmaların memnuniyetini esas alarak çalışıyoruz. Gün geçtikçe firma portföyümüz artmaktadır. Bunda siz çalışanlarımızın emeğinin payı büyüktür. Bu yüzden siz çalışanlarımıza ve iftar programımıza katılan ailelerinize teşekkür ederim. Nice, bu tür güzel toplantılarda buluşmak ümidiyle iyi Ramazanlar dilerim”

İftar programına katılan firma çalışanları ve aileleri, gecenin sonuna doğru, toplantıdan memnun bir şekilde ayrıldılar.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co