Dedeoğlu, “Anne Ailenin Direğidir”

Dedeoğlu, “Anne Ailenin Direğidir”

ANKARA / Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, ülkemizde ailenin toplumun en önemli kurumlarından birisi olduğunu belirterek, ailenin toplumun temel taşı olduğunu söyledi.

Kahramanmaraş Gazetesine bir açıklama yapan MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, yayınlamış olduğu anneler günü mesajında aile içinde annenin, ailenin direği konumunda olduğunu vurguladı. Ailede her yükün annenin omuzlarında biriktiğine işaret eden MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, annede Allah vergisi bir “şefkat”, “merhamet” ve “yürek” bulunduğunu ifade etti.

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, yüreği ömür boyu hep “evlat” sevgisiyle çarpan annenin, evlatlarını büyütmek, yürütmek, yetiştirmek ve onlara iyi bir gelecek hazırlamak için olağanüstü bir çaba harcadığını bildirdi.

Ailede annenin görev ve sorumluluğunun çok fazla olduğuna da dikkat çeken MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, yetişmiş insan gücü bakımında da annenin önemine değindi.

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Dedeoğlu, ülkemizin gelişmesi, ilerlemesi ve medeni ülkeler seviyesine yükselmesinde en büyük payın yine annelere ait olduğunu sözlerine ekledi.

Bu nedenle, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, ailede annenin öneminin çok iyi bilinmesi gerektiğini de ifade ederek, tüm annelerin anneler gününü kutladı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co