Debgici: “Muhtarlarımıza teşekkür ediyorum”

Debgici: “Muhtarlarımıza teşekkür ediyorum”

Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal DebgiciKervanhan’da muhtarlarla bir araya geldi.

Debgici: “Muhtarlarımıza teşekkür ediyorum”

DULKADİROĞLU: Ak Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçe Başkanı Ömer Oruç Bilal DebgiciKervanhan’da verdiği yemekte, güzel çalışmalara imza atan 102 mahalle muhtarına teşekkür etti.

Her seçimde Dulkadiroğlu ilçesinin birinci çıktığını bunun birlikte çalışmanın bir sonucu olduğunu bu sebeple bizim gözümüz kulağımız olan Mahalle muhtarlarımıza bir teşekkür edelim diyerek bugün bir araya geldiklerini ifade eden başkan Ömer Oruç Bilal Debgici; 7 Haziran seçimlerinden sonra Türkiye bir belirsizlik ortamına girmişti.Bu durumu hep beraber yaşadık ve ogünler de şu konuşulmuştu Ak Parti’nin hizmetleri duracak herşey eskiye dönecek demişlerdi. FakatAk Parti 2002 yılından buyana iktidar olduğu sürede göstermiş olduğu performans ve çalışmalar birçok çevreye iktidar nasıl olunur hükümet nasıl olunuru göstermiş ayrıca belirsizlik ortamında yaşanan sıkıntıları en aza indirerek belirsizlik ortamını halka yansıtmamaya çalıştı.1 Kasım seçimleri yaklaştıkça bu durumun düzelmesi için var gücüyle çalışan AK Partiseçimlere hazırlanırken ”Sen Ben Yok Türkiye Var ve Biz Birlikte Türkiye’yiz” dedik ve hep beraberiz çok şükür bunun neticesini ise 1 Kasım seçimlerinde hep beraber aldık.

Debgici: “Tabiki burada teşkilat mensubu kardeşlerimiz görevleri gereği en üst düzeyde çalıştılar Milletvekillerimizden belediye başkanlarımıza meclis üyelerimize ve sandık kurulu görevlilerimize kadar herkes üzerine düşen görevi en iyi şekilde yaptılar ama muhtarlarımızın hiç bir yerde resmi olarak bir kaydı yok onları hemşerilerimiz kendileri seçtiler ama muhtarlarımızda Türkiye sevdasını ve Türkiye meselesini görerek en az bizim kadar ve yerine göre bizden daha çok çalıştılar ve AkParti’nintek başına iktidar olmasında çok büyük emek sarf ettiler.Kahramanmaraş’ta Dulkadiroğlu ilçemizi birinci duruma gelmesindeki en önemli kişiler de muhtar kardeşlerimiz oldu.Resmi görevleri olmasa bile bu yolda bizleri yalnız bırakmayan muhtar kardeşlerime ve ağabeylerime teşekkür ederim” dedi.

Başkan Debgici konuşmasının sonunda bu seçimde emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Fatih Erkoç beye ve Dulkadiroğlu ilçe belediye başkanımız sayınNecati Okay’a ilçe teşkilatına ve muhtarlara teşekkür ederim dedi.

Daha sonra konuşma yapmak üzere kürsüye gelen Dulkadiroğlu ilçe belediye başkanı Necati Okay ise kısa bir selamlamadan sonra şunları söyledi.

Başkan Okay; “Az önce ilçe başkanımız Ömer Oruç Bilal Debgicibaşkanımızın söylediği gibi sizlerle birlikte bir seçim sürecini daha alnımızın akıyla atlattık önümüzdeki 4 yıl boyunca herhangi bir seçim süreci yok.

Bu sürede sizlerle birlikte istişare edip gerek merkez hükümetin gerekse belediyemizin yapacağı hizmetleri vatandaşlara ulaştırmak için sizlerle birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin görüş ve önerileri bizler için çok önemli sizler çevrenizdeki sorunları ve sıkıntıları çok yakinen bildiğiniz için bu sorunları hızlı bir şekilde bizlerle paylaştığınız takdirde gereğini hemen yapacağız” dedi.

Okay konuşmasına şöyle devam etti; Dulkadiroğlu ilçesinde 2 yıla yakın bir zaman içinde 101 mahalle muhtarımızla omuz omuza çalıştık yani hergün görüştüğümüz arkadaşlar var ve 10 gün içinde görüşmediğim bir muhtarımız yok  2 yıl süre içerisinde   sizlerin önerileri doğrultusunda çok hizmetler yaptık ve daha da yapacağımız çok şeyler var bize verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum sizler belediyelerin eli,kolu, gözü ve kulağı oldunuz.Bölgeye yaptığımız  1,5 milyon metre kare asfalt ve bir milyon dörtyüz bin metrekare kilit parke sizlerin bizlere vermiş olduğu raporlar sayesinde hayata geçti dedi.

Okaysizlere hizmet etmek için sizlerin önerilerinizi bekliyoruz sizlerle hertürlü konuyu doğrudan görüşüyoruz %82’lik oy oranında sizlerin çok büyük katkısı var dedi.Toplantı hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co