Debgici, “ Hedefimiz 8 vekil”

Debgici, “ Hedefimiz 8 vekil”

Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Danışma Meclisi Toplandı

Debgici, “ Hedefimiz 8 vekil”

 

DULKADİROĞLU/ Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesi Ak Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı ilçe başkanlığında yapıldı. İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, “6 vekilimiz vardı 1 Kasım’da 7 vekil oldu, 4 yıl sonra ise 8 vekil olmalı bu sebeple hedefimiz 8. Vekil bugün çalışmaya başlıyoruz” dedi.

Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı toplantı salonunda bugün saat 10:00’da başlayan ilçe meclisi danışma toplantısı açılış konuşmaları ile başladı.

Ak Parti ilçe başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici:” Yüzde 82 gibi bir oyla Türkiye de ikinci en çok oy alan ilçe olduk bunun bize yüklediği bir sorumluluk var..

Biz bunun bilincinde olarak bugünden başlayarak 4 yıl sonra 8. Vekili çıkarmak için var gücümüzle çalışmamız gerekiyor,” dedi.

6 vekili 1 Kasım seçimlerinde 7 vekil yaptıklarını ifade eden Ömer Oruç Bilal Debgici:” Seçim bir günde kazanılan bir olay değildir. Biz 7 vekili 8 vekil yapmak istiyorsak bugünden başlayarak çalışmamız gerekiyor.. Belediyelerimiz, hükümetimiz söz verilen sözlerini zaman içinde yerine getirecek onlar çalışmasını yapıyor bizde kapı kapı dolaşarak 8. Vekili çıkarmak için bugün çalışmaya başlıyoruz,” diye konuştu.

akparti (5)

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay : “ 7 Haziran 1 Kasım seçimleri sürecinde belediye olarak çok yoğun bir çalışma yaptık ancak bizim siyasi anlaşışımızda seçimlerin öncesi ve sonrası diye bir kavram yoktur, biz önümüzdeki Pazar günü seçim varmış gibi çalışmaya devam edeceğiz,” dedi.

Türkiye de yapılanları halkımız görüyor, biz kendi bölgemize bakıyoruz kendi bölgemizde lider bir belediyecilik hizmeti sunmak için arkadaşlarımızla beraber çalışıyoruz diyen Başkan Okay:” Ben ilçe yönetimi, il yönetimi, ilçe başkanlığı gibi siyasetin tabanından buraya gelen bir belediye başkanıyım.. 30 Mart seçimleri öncesinde halkımıza ne söz vermişsek onu yapmaya çalışıyorum, bugüne kadar yaptık, bir yıllık , 2 yıllık 5 yıllık planlarımız var bu doğrultuda yolumuza devam ediyoruz, 1 Kasım seçimleri öncesinde bize destek olan halkımıza, dostlara , basın mensuplarına teşekkür ediyorum,” dedi.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak:” 1 Kasım seçimleri sonrasında Kahramanmaraş bir bakan istiyorduk iki bakanımız oldu, Sayın Bakanımız Mahir Ünal, Semra Ramazanoğlu ile hep beraber Kahramanmaraş önümüzdeki 5 yılda gereken hizmetlerin en güzelini alacaktır,” dedi.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Dr. İlter Çitil,” Rus uçağının düşürülmesi ile birlikte ülkemizde kriz çıkarmaya çalışan, ülkemizi suçlayanlar kendi içimizde olması çok acı, tüm dünya Türkiye haklı diyor içimizde siyaset yapacağız diyenler, Sayın Cumhurbaşkanı ve Başbakanı suçlamaya cüret gösteriyorlar..

Rusya ile birlik oluyorlar olayın acı tarafı budur. Türkiye Cumhuriyeti devleti büyük devlet bunun herkes görüyor, Dünya’nın beşten büyük olduğunu , İslam Dünyasının sahipsiz olmadığını herkes görmektedir.”dedi.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç: “ 1 Kasım seçimleri ile birlikte ülkemize huzur ve güven ortamı gelmiştir.. Ülkemizi karıştırmak isteyen , iç ve dış kargaşa çıkarmak isteyenler var bunlara karşı dik durmamız gerekiyor..

Önümüzdeki süreci iyi değerlendirerek ülkemize ve Kahramanmaraş’a en güzel hizmetleri sunmamız gerekiyor,”..

Ak Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı İlçe Danışma Meclisi toplantısına, Belediye meclis üyeleri, ilçe yönetimi, ve Milletvekilleri katıldı.

akparti (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co