Davarcıoğlu; “Hedefimiz Türkiye Pazarı!”

Davarcıoğlu; “Hedefimiz Türkiye Pazarı!”

Akdo Dondurmaları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu;

“Hedefimiz Türkiye Pazarı !”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Gazeteci Bekir Doğan, “15 Temmuz’a giden yol” kitabını imzalayarak verdiği Akdo Dondurmaları yönetim kurulu başkanı Ahmet Davarcıoğlu,” Baklava imalatı yaparak girdiğimiz sektörde ilk hedefimiz Türkiye pazarı ” dedi.

Gazeteci – Yazar Bekir Doğan’ın 6. kitabı 15 Temmuz’a giden yol ” imzalayarak Akdo yönetim kurulu başkanı Ahmet Davarcıoğlu’na verdi.

Gazeteci Bekir Doğan, Mehmet Fiskeci, Neşe Yıldızhan, Halil Hınaz ile bir araya gelen Ahmet Davarcıoğlu ,” Bekir Doğan beyin 15 Temmuz ‘a giden yol kitabının ismini duymuştum, okumak istiyordum, bugün almak nasip oldu, zevkle okuyacağım, Allah ülkemize bir daha darbe yaşatmasın,” dedi.

Dondurma festivali ve Akdo Dondurma Fabrikası ile alakalı gazetecilerin sorularını cevaplandıran Akdo yönetim kurulu başkanı Ahmet Davarcıoğlu: ” Biz yeni bir firmayız, sağlam adımlarla yolumuza devam etmek istiyorum, her isteyene bayilik vermiyorum, sağlam yavaş adımlarla gitmemiz gerekiyor.

SONY DSC

Maraş dondurması, bugün Türkiye pazarının yüzde 10 bile hakim değil benim önceliğim Türkiye pazarı önümüzdeki yıl bakkal ve marketlere dolap koyarak hazır dondurma satışına başlayacağız, şehrimiz de açmış olduğumuz Akdo pastanelerinde Kahramanmaraş halkına en güzel hizmeti vermeye çalışıyorum..

Kahramanmaraş’ta yapılan Dondurma Festivali ve Ankara da ki tanıtım günleri güzel oldu. Kahramanmaraş dondurmasını bir kere daha tanıtma imkanı oldu bu bizim için önemli bir konu, Kahramanmaraş ve dondurmamızın tanıtımı çok önemli bu sebeple daha çok çalışmamız gerekiyor..

9 dönümde 8 bin metre kara kapalı alan üzerinde dondurma imalatına başlayan fabrikayı kurmakla beraber  günlük 70 ton süt, 500 kişiye iş imkanı sağladıklarını sözlerine ekledi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co