Darbecilere Darbe Vuruldu..

Darbecilere Darbe Vuruldu..

DARBECİLERE DARBE VURULDU

Devlete operasyon yapıp  yönetime el koymaya çalışan,TSK ne sızmış bir gurup terörist hak ettiği cezayı buldu. Devletin gerçek sahibi olan milletimiz bu  teröristlere hak ettikleri dersi verdi.

Sözde darbe yapmak fikri ile ortaya çıkmış bulunan bu teröristler ordumuzun içine sızmış vatan hainleridir. Bunlar yıllardan beri dış mihrakların desteği ile orduda yer edinmişlerdir.

Bu hainler PKK operasyonlarında da kalleşlik yapmışlar. PKK yı bombalıyoruz diye  bombaları boş dağlara atmışlardır.40 yıldan beri bu hainler Türk milletini uyutmuşlar. Milletin paralarını yemişlerdir.Devleti zarara sokmuşlardır

15 Temmuz  2016 gecesi Türk tarihine yazılmış  kara bir leke olarak düşecektir. Bu kara lekeyi  paralel devlet  kurup ülkeyi  ellerine geçirmeye çalışan teröristlerdir.

Ama millet sokağa çıktı. Gerçek vatansever ordu mensuplarımız bu hainleri karşısında dik durdu. Bu teröristlere hak ettikleri ceza verildi.

Bundan sonra daha temkinli olmak gerekiyor.Yeni yasalar çıkartarak devletin içine sızan hainlere fırsat verilmemelidir.

Darbe heveslileri tarihin bir çok döneminde olmuştur. Ama bu darbeciler  Türk askeri değil. Müslüman da değil. Eğer öyle olsa milletine silah sıkmazlardı. 90 kadar vatandaşımıza ve polisimize kurşun sıktılar. Şehit ettiler.

Ama devlet büyüklüğünü gösterdi. Terörist darbecilere  hak ettikleri ceza verildi. 2 bine yakın  darbeci subay  tutuklandı. 100 de fazla terörist darbeci öldürüldü.

Evet bu devlet yıkılmak için kurulmadı. Devleti yıkmaya çalışanlar cezasını çekecektir.

Demokrasi  olmadan olmaz. En kötü demokrasi ,en iyi darbeden iyidir.Bundan sonra Türkiye de darbe yapmak isteyenler kellesinin gideceğini bilmelidir.

Kısaca darbeci teröristlere millet tokat vurmuştur. Darbeciler  milletin darbesine uğramıştır.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co