Dalkara “Biz inandık ve başardık”

Dalkara “Biz inandık ve başardık”

Milletvekilliği çalışmalarına büyük bir hızla giren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Aday adayı Kamil Dalkara, ön seçimde birinci sıradan çıkarak fark attı.

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili  ve Grup Başkanvekili Levent Gök idaresinde gerçekleşen seçimde, Kamil Dalkara birinci sırada yer alırken, Eylem Çağraş ise ikinci sırayı, Emre kazancı ise 3. sırada kaldı.

Seçim sonrası il binasında açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili ve Grup Başkanvekili Levent Gök, demokratik bir yarışta kazananları tebrik ettiğini belirtti.

İl başkanı Esat Şengül ise; herkesin eşit şartlarda yarıştığı bu seçimden sonar CHP’nin Kahramanmaraş’ta hedeflediği vekil sayısının 3 olduğunu ifade etti.

Seçim sonucu ilk sırada yer alan Kamil Dalkara ise; “Biz her zaman çıktığımız yarışta hızımızı hiçbir zaman kesmedik. İnandık ve başardık. Bazen yorulduk ama yolumuza her zaman devam ettik. Biliyoruz’ ki halkımızda bizi bağrına bastı ve hak ettiğimiz yere getirdi. Bundan sonraki süreç içinde çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Bu gün tüm vasıflarından sıyrılmış, halktan sizlerden içinizden biri olan Kamil Dalkara olarak karşınıza çıktım. İtiraf etmeliyim ki bu kararı almak benim için hiç kolay olmamıştı. Fakat bu konu ile ilgili bize görev yükleyen sevgili dostlarımız halkımızın bizlerden beklediği daha büyük görev sorumluluklarımızın olduğunu biliyor bu yolda yeniden mücadeleye başlamamız gerektiğini düşünüyorum. Biz iktidar olacağız.  Buna inanmamız gerekiyor. Eğer inanmaz isek biz bunu başaramayız. Çünkü beklentilerine cevap verememeye başladı. İnsanlar siz ve biz diye ötekileştiriliyor. Böyle bir anlayış olmaz. Biz Kahramanmaraş’ta bu anlayışı değiştireceğiz.” Dedi

Dalkara çalışmalarının ise bundan sonra başlayacağını belirtti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co