D-Smart Kahramanmaraş Consept mağazası açıldı

D-Smart Kahramanmaraş Consept mağazası açıldı

Kahramanmaraş’ta uzun yıllarda sektörde hizmet veren Kayım Ticaret D-Smart Consept Mağazası’nı hizmete açtı.

Kahramanmaraş’ta 2002 yılından beri hizmet veren Kayım Ticaret hizmetlerine D-Smart Consept Mağazası’nı da ekleyerek Kahramanmaraş halkının hizmetine sundu.

D-Smart Consept mağaza açılışını D-Smart Satış Direktörü Öner İnal, Bölge Müdürü Mustafa Kemal Sert yaptı.

Açılış sonrası D-Smart mağaza sahibi Fatih Kayan açılışla ilgili şunları söyledi; “Kayım Ticaret olarak 2002 yılından belli ticaret faaliyeti gösteriyoruz. 2008 yılından belli Kahramanmaraş’ta D-Smart’ın bayisiyiz. Önceden beyaz eşya ürünleri satıyorduk, bundan sonra D-Smart olarak hizmet vereceğiz. Kahramanmaraş’ta bir Elbistan’da var, şehirde de tek bayi biziz. Şehir merkezi ve ilçelerine de biz bakıyoruz. Aynı zamanda hem bayi satışı hem de servisine de biz bakıyoruz. D-Smart’ın açılışa özel kampanyaları olacak. D-Smart hem uydu platformu sağlayıcısı hem de internet platformu sağlayıcısı. Sınırsız internet normalde 70 TL’ye satılıyor, önümüzdeki günlerde 42 TL olacak.

D-Smart’ın sektöründe uydu platformunda Digiturk var. Bizim Digiturk’ten farkımız internet sağlayıcısı olmamız. Hem uydu platformu sağlıyoruz hem de internet hizmeti sağlıyoruz. Bu ikisini tek fatura da veriyoruz. Ayrıca Digiturk Avrupa uydusunu kiraladı, oradan yayın yapıyor. O yüzden çanak yönü farklı. Mesela bizim yerel kanalımız Aksu TV’yi gösteremiyorlar. Biz ise Türksat’tan yayın yaptığımız için müşteri bizi seçtiğinde herhangi bir kanalı eksilmiyor. Normal uydunun yapmış olduğu hizmetlerin hepsini veriyoruz. Yerel kanallar, ulusal kanallar ve bizim kendi kanallarımız spor, belgesel, sinema, müzik, çocuk, yaşam bu kanallarımızda ekstra olarak veriyoruz. Bizi Digiturk’ten ayıran en büyük özellik Türksat’tan yayın yapıyor olmamız. Birde aynı anda internet hizmeti veriyor olmamız. Bu şekilde yapan başka bir firma yok” dedi.

desimad (6)

Fatih Kayan Avrupa kupası maçları hakkında şunları söyledi; “Avrupa kupalarının ihalesi oldu Tivibu ve Trt ortak olarak girdiği ihalede ederinin çok yüksek bir fiyat vererek ihaleyi aldılar. Tabi onlar grup maçlarını aldılar. Eleme maçları yine bizde. Önümüzdeki günlerde oynanacak Fenerbahçe’nin eleme maçları biz göstereceğiz. Hazırlık maçlarını biz göstereceğiz. Önümüzdeki iki sezonda Süper ligi Digitürk’le birlikte bizde göstereceğiz. Şu anda anlaşma tamam gibi. Süper Ligi Digiturk ve D-Smart birlikte verecek.

D-Smart Superonline alt yapıyı kullanmaya başladı. Biz hem Türk Telekom’un alt yapısını kullanıyoruz hem Superonline alt yapısını kullanıyoruz. Onun için her ikisini de kullandığımız için Türkiye de ki en uzun alt yapıya sahip firma biziz. Süperonline’nın alt yapısını da kullanarak önümüzdeki günlerde internet çok daha ucuza kullanılabilecek” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co