“Cuma günü kontak kapatın!”

“Cuma günü kontak kapatın!”

Başbakan Ahmet Davutoğlu Cuma günü Kahramanmaraş’a geliyor

“Cuma günü kontak kapatın !”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Başbakan Ahmet Davutoğlu Kahramanmaraş’a gelecek olması sebebi ile 9 Ekim 2015 Cuma günü sabahtan miting bitinceye kadar araç trafiğine kapalı caddeler belirlendi.

Güvenlik sebebi ile Cuma günü şehir merkezine araçla gelen vatandaşların araçları parka çekileceği bildirildi.

ARAÇ SÜRÜCÜLERİNİN DİKKATİNE

Başbakan Davutoğlu’nun Kahramanmaraş’a gelişiyle alakalı araç park yasak olan yollar ve caddeler açıklandı.

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü’nce yapılan açıklamada: “Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun 9 Ekim 2015 Cuma günü ilimize yapacağı ziyaretler ve Müftülük Meydanı’nda yapılacak Açık Hava Toplantısı münasebetiyle 9 Ekim 2015 Cuma günü saat 07.00’dn itibaren ilimiz TRABZON BULVARI ve BAĞLANTI Yolları, CUMHURİYET CADDESİ, MİLLİ EGEMENLİK CADDESİ, DEDEZADE SOKAK, YENİ HÜKÜMET CADDESİ, ZÜBEYDE HANIM CADDESİ, AZERBAYCAN BULVARI ve BAĞLANTI YOLLARI, DAYIZADE MEHMET EFENDİ CADDESİ, CAHİT ZARİFOĞLU CADDESİ, GAZİANTEP YOLU ÜZERİ ve BAĞLANTI YOLLARI ile SERVİS YOLLARI, KIBRIS MEYDANI, ŞEKERDERE CADDESİ, ATATÜRK BULVARI, RECEP TAYYİP ERDOĞAN BULVARI üzerine aracınızı kesinlikle park etmemeniz rica olunur. Araç par edilmesi halinde ARAÇLAR GÜVENLİK AMAÇLI OTOPARKA çekilecektir” denilerek araç sürücülerinin dikkatli olmaları istendi.

Aşırı güvenlik tetbirinin alınmasına kızan vatandaşlar ise olaya tepki gösteriken, güvenlik sebebi ile denince , biz güvensiz ortamda mı yaşıyoruz,” sorusu gündeme geldi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co