Çubukcu, “Cumhurbaşkanını biz seçeceğiz”

Çubukcu, “Cumhurbaşkanını biz seçeceğiz”

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u makaminda ziyaret eden Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Zafer Çubukcu ,” Cumhurbaşkanını biz seçeceğiz partimizin gösterdiği aday kazanacağına inanıyorum,” dedi.

Çeşitli ziyaretler ve incelemelerde bulunmak üzere Kahramanmaraş’a gelen Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Zafer Çubukcu , Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve partililerini ziyaret etti.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Zafer Çubukcu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Zafer Çubukcu, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Zafer Çubukcu ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

Başkan Erkoç, ziyaretin anısına AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Çubukcu’ya ceviz oyma sandık hediye etti.

Siyasi gündemle ilgili olarak : Çubukcu :” Ak Partinin göstereceği Cumhurbaşkanı adayı seçimi kazanır bu süre de bizde gençlik kolları olarak üzerimize düşen görevi fazlası ile yapacağız,” dedi.

cubuk1

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co