Çorapçılık bizim işimiz

Çorapçılık bizim işimiz

Kahramanmaraş tekstil şehri oldu. Sadece iplik değil, artık dokuma, boyama hatta çorap ve iç çamaşırda üretip dünyaya pazarlıyoruz. Tekstilin bir kolu olan çorapçılıklı ilgili olarak yaptığımız söyleşide

Fem Tekstilin Pazarlamasından sorumlu Mevlüt Yemşen, gazetemize hem bayram hareketliliğini, hem de kendi sektörleri ile ilgili değerlendirmede bulundu. Yemşen, çorapçılık ile ilgili şunları söyledi; “  Firmamız, hemen her türdeki çorap talebine cevap verebilen, sektör içinde  geniş ve güçlü makine parkuruna sahip sayılı üretici firmaları ile çalışmakta. Firmamız, her yıl kendini gelişmelere yönelik olarak yeniliyor. Gelişen teknolojiye ayak uydurması ve tüketici eğilimleri dikkate alması gibi özellikleri sayesinde istikrarlı bir gelişmenin ve büyümenin haklı ve gururunu yaşamaktadır. Firma olarak Çift külotlu çorap, çift çocuk bayan ve erkek çorap üretim kapasitesine sahip olup bu üretimin tamamını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz, çorap üretimi ile ilgili tüm faaliyetlerinde ‘insan’ faktörüne her zaman öncelik vermiştir. Verimli çalışma anlayışı doğrultusunda ürüne, sisteme ve kaliteye önem vererek müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğunu sağlamak öncelikli görevimiz olmuştur.

BAYRAM PİYASAYI HAREKETLENDİRDİ

Yemşen bayramda piyasaların doğal bir hareketliliğe girdiğini, kendilerinin de sektör olarak olumlu etkilendiğini belirterek şunları söyledi; “ Bayramlar bizim sevinç günlerimizdir. Esnaf için ise ayrı bir sevinç oluyor. Çünkü, satışlarımız artıyor. Bu bayramda da satışlardan çok şükür memnunuz.  Çeşitliliğimizi artırdık. Bu da bizlere olumlu yansıdı” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co